Олександрія гальмує чемпіонів. Шахтар у меншості не зміг здобути перемогу

Динамо знову відривається на 3 очки

Шахтар у 10-му турі УПЛ на НСК Олімпійський приймав Олександрію. До заявки Гірників на цей поєдинок не потрапили два лідери клубу Тайсон і Марлос.

Перший тайм пройшов під диктовку Шахтаря, однак підопічні Луїша Каштру, попри контроль м’яча, не змогли реалізувати свою перевагу у забитий м’яч. Можна відзначити лише удар Степаненка з-за меж штрафного майданчика під поперечку, та голкіпер олександрійців Білик зумів перевести м’яч на кутовий.

На 31-й хвилині Шахтар залишився у меншості. Мораєс у центрі поля пішов у підкат проти Банади і за інерцією грубо влетів у ногу гравцеві Олександрії. Спочатку Монзуль показала нападнику донецького клубу жовту картку, але після перегляду VAR змінила своє рішення і нагородила форварда червоною.

Каштру одразу зреагував на вилучення і ще до кінця першої половини зустрічі провів заміну. Замість Маркоса Антоніо вийшов Дентіньйо на позицію центрального нападника.

На початку другого тайму команди обмінялися голами

На 47-й хвилині матчу Шахтар повів у рахунку. Подачу з лівого флангу від Алана Патріка вдало замкнув Додо. Правий захисник Гірників увірвався до штрафного майданчика і з лінії воротарської зони потужно пробив головою – 1:0.

Та раділи господарі поля не довго. Ковалець у штрафному майданчику Шахтаря прийняв м’яч і зумів прострілити поміж ніг Матвієнку на одинадцять метрів, де був Банада. Футболіст Олександрії в дотик пробив у кут воріт – 1:1.

Під кінець зустрічі Олександрія могла забивати вдруге, але Третьяков після прострілу з правого флангу з декількох метрів пробив у поперечку. Вирвати перемогу жодна з команд так і не спромоглася.

Після цієї нічиї відстань у турнірній таблиці між Динамо і Шахтарем збільшилася до трьох пунктів.

Читайте також: Крутіший за Мессі. Талант Динамо обіграв п’ятьох суперників і забив із гострого кута. ВІДЕО та Готові до Барселони. Голи Гармаша і Шапаренка допомагають Динамо зупинити Інгулець