Олександрія – лідер УПЛ після 3-х турів!!!

Десна з Олександрією у третьому турі УПЛ стартували зі швидкістю космольоту. Гостям вдалося забити свій найшвидший цього сезону м’яч. На шостій хвилині чернігівці не допрацювали на підступах до власного штрафного майданчика з Цуріковим. Захисник зумів скинути на Банаду, котрий зарядив з дальної дистанції – 0:1.

Євген Банада. Фото ФК Олександрія

Несподіваний холодний душ змусив господарів йти в масовані атаки. Щоправда, частина цих атак закінчувалася або ж неточними ударами здалеку, як у Філіппова, або ж в основному невдалими спробами пройти щільний захист Олександрії за допомогою короткого паса.

На 13-тій хвилин гості могли подвоїти перевагу, якби Сітало зреагував на чудову передачу Пашаєва. Павло зумів самотужки пройти ледь не всю оборону чернігівців, що розступалася перед ним, і віддав на абсолютно вільного Артема. Нападник м’яч не зупинив…

Спроби підопічних Олександра Рябоконя в атаці час від часу змушували нервувати Володимира Шарана. В середині тайму пару нагод мав Філіппов. Але у першому епізоді судді зафіксували порушення правил Хльобасом, а в іншому Паньків вчасно залишив ворота і врятувався від виходу сам на сам із забивним нападником чернігівців.

Олександр Рябоконь. Фото ФК Десна

Загострення у грі з боку Десни виникало, як правило, після швидких стінок, хоч олександрійці намагалися дуже компактно грати в захисті.

І зовсім шаленою вийшла остання хвилина першого тайму. Спершу Сітало після скидки Поляруса з вигідної позиції без спротиву пробив… просто в руки Литовці. За мить – Хльобас у відповідь зарядив метрів з 30-ти. Паньків парирував, а Гітченко, що опинився на добиванні, не зміг нормально обробити м’яч. Отже, мінімальна перевага гостей після першого тайму.

Автор гола після перерви не вийшов, натомість Олексію Довгому, що замінив Банаду, вистачило семи хвилин для асисту. Грицук подачею з кутового знайшов Довгого на дальній стійці, той скинув у центр і Бондаренко впритул та без опору задяки правильно обраній позиції увігнав головою м’яч у сітку над руками Литовки – 0:2.

За якусь мить до цього міг забивати й Пономар, але воротар Десни з його ударом з трьох метрів дивом упорався.

Після другого пропущеного м’яча спроби господарів вийти в атаку завершувалися або на підступах до штрафного майданчика суперника, або ударами в руки Паньківу.

Тож Олександрія спокійно, можна сказати на класі, долає новачка Прем’єр-ліги. І випереджає Динамо у турнірній таблиці за рахунок кращої різниці м’ячів! Це – третя поспіль суха перемога команди Шарана нинішнього сезону.

А чернігівці попри поразку показують, що володіють серйозним потенціалом. Тим цікавіше буде спостерігати за їхнім становленням в еліті.