Олександрія дотисла Олімпік у київській рубці

Матч команд верхньої частини турнірної таблиці мав стати центром боротьби. Чотири пункти відділяли Олімпік від Олександрії перед матчем 10-го туру.

Перед Олександрією стояло завдання не відпустити Динамо, яке йде другим на цей момент, а також реабілітуватися після серії останніх невтішних результатів.

Олімпік мав виконати своє завдання – не відпустити Зорю, з якою у донеччан була однакова кількість очок перед звітним туром.

Першу загрозу біля воріт створили олександрійці: Бондаренко із вбивчої позиції влучив просто у воротаря Олімпіка Махновського. Господарі відповіли миттєво, а головне – ефективно. На 11 хвилині Кольцов вдало підібрав м’яч після стандарту і пробив у дев’ятку з лінії штрафного майданчика.

А далі відбулася справжня гольова перестрілка: 25 хвилина – зрівнює Олександрія (Шастал вдало скористався помилками захисника і воротаря), 29 хвилина – Політило добре зіграв на підбиранні і ефектно пробив з дальньої відстані. Рахунок 2:1 залишився до перерви.

На початку другого тайму Олександрія продовжила помилятися в центрі поля та в обороні, але гравці Олімпіка, які швидше рухалися і вдало пресингували суперника, не змогли отримати дивідендів із своєї переваги.

Не чекаючи завершення матчу, Володимир Шаран підсилив атаку двома замінами. З’явився тиск на ворота донеччан, який і допоміг гостям зрівняти рахунок. Банада виграв повітряну боротьбу під час кутового і відправив м’яч у сітку воріт Махновського – 2:2.

Ближче до закінчення матчу команди почали грати на зустрічних курсах. Олександрія продовжувала діяти більш комбінаційно, а Олімпік непогано вибігав у контратаки. Паньків декілька разів рятував олександрійців, але скористалися контратакою саме номінальні гості: Грицук віддав на Сітала, на якому сфолив захисник донецької команди. Фол був у штрафному майданчику – пенальті. Грицук впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Дуже важливий камбек Олександрії, яка здобуває три очка і продовжує дихати у потилицю Динамо. А Олімпік має звинувачувати тільки себе…