Домашня сторінка Актуально Олександрія шокує Шахтар та завдає першої поразки Де Дзербі. Дніпро-1 долає Маріуполь. ВІДЕО

28 читачів онлайн
1
9,559

Ігровий день УПЛ приніс гучну сенсацію

Дніпряни набирають оберти

У третьому турі УПЛ Дніпро-1 приймав Маріуполь. Перед поточним ігровим днем команда Ігоря Йовічевича мала у своєму активі 4 очки, натомість підопічні Остапа Маркевича набрали всього один пункт у двох стартових турах.

Господарі поля вийшли на гру в оптимальному складі.

Гості ж не змогли дорахуватися Олексія Кащука, який отримав червону картку в минулому матчі з чернігівською Десною (1:2). Натомість у старті Маріуполя вийшов орендований у Шахтаря Денис Шостак, для якого цей матч став дебютним в УПЛ. Також свій шанс отримав 19-річний вінгер Родіон Плакса.

Вже з перших хвилин дніпряни почали штурмувати ворота Олега Кудрика

На третій хвилині матчу Олександр Назаренко перевірив поперечку гостей після швидкої контратаки. А вже на 14-й хвилині команда Ігоря Йовічевича вийшла вперед. Класний розіграш кутового удару призвів до третього цього сезону гола Артема Довбика1:0!

На 30-й хвилині матчу господарі вдало використали помилку Станіслава Микицея, який під високим пресингом дніпрян втратив м’яч неподалік власного штрафного майданчика. Артем Довбик відпасував на Назаренка, а Олександр точним ударом в кут збільшив перевагу – 2:0!

Лише наприкінці другого тайму Маріуполь скоротив відставання. Азовці отримали право на штрафний удар. Після невдалої спроби з навісу, гості зіграли другим темпом. Марк Мампассі виконав передачу на Богдана В’юнника, який зробив рахунок 2:1!

На 81-й хвилині Олександр Драмбаєв отримав другу жовту картку та залишив Маріуполь у меншості. Це суттєво зменшило шанси азовців на камбек. Відтак, друга поспіль поразка Маріуполя.

Шахтар вперше в сезоні втрачає очки в УПЛ

У паралельному матчі на НСК Олімпійський Шахтар приймав Олександрію. Підопічні Юрія Гури створили справжню сенсацію та обіграли команду Роберто Де Дзербі.

У стартовому складі гірників було одразу шість футболістів з українським паспортом. Варто відзначити появу з перших хвилин Михайла Мудрика, якого по перерві замінив Георгій Судаков.

В основі Олександрії особливих сюрпризів не було. Втім, варто відзначити першу появу у старті форварда Клаудіо Спінеллі.

Олександрійці зуміли здивувати віцечемпіона країни вже на початку матчу

На 5-й хвилині Одарюк із правого флангу виконав навіс на дальню стійку, де Цуріков в дотик скинув на Максима Третьякова, який заштовхав м’яч у ворота – 0:1!

За десять хвилин господарі відновили рівновагу. Гірники розіграли класну комбінацію в дотик біля штрафного майданчика Олександрії, в завершенні якої Додо прострілив на іншого фулбека Віктора Корнієнка. А той уже розстріляв порожні ворота Олега Білика – 1:1!

На 21-й хвилині матчу Цуріков знайшов передачею Кирила Ковальця, якого захисники Шахтаря залишили без нагляду. Ковалець встиг розвернутися обличчями до воріт та дальнім ударом шокувати Анатолія Трубіна – 1:2!

У другому таймі гірники мали чимало нагод відігратися, та не зуміли реалізувати жоден із моментів.