Олександрія в більшості не втримала перемогу над Олімпіком

Олександрія і Олімпік за два тури до завершення першого етапу чемпіонату вже знали у якій шістці їм доведеться вести боротьбу. Команда Володимира Шарана із комфортною перевагою йде третьою, а от Олімпік про першу шістку може тільки мріяти.

Неприємність чекала на господарів вже в дебюті гри. Пашаєв не вдало приземлився на ногу після верхової боротьби і не зміг продовжити гру.

Олександрія занадто обережно намагалась грати. А коли і атакувала, то робила це передбачувано. Чи не найкращий шанс забити втратив Банада. М’яч після кількох лонгболів опинився у півзахисника, а той в дотик пробив не влучно.

У Олімпіка моментів було більше. Каркас воріт і реакція Паньків рятували Олександрію від пропущених м’ячів.

Другий тайм господарі почали активніше. Цуріков дальнім ударом перевірив реакцію голкіпера Олімпіка. Із нижнього кута Бетім м’яч дістав. В наступному епізоді голкіпер Олімпіка здивував і своїх і чужих. Сітало з кількох метрів потужно розстрілював Бетіма, але той і тут примудрився засейвити.

Не допоміг навіть голкіпер, коли забивав Ковалець. Сітало піймав подачу із флангу і в дотик грудьми скинув м’яч на Кирила – 1:0.

Олександрія забила і грамотно відійшла назад. Господарі дозволили гравцям Олімпіка контролювати м’яч, але на безпечній відстані від воріт. Тейшейра став одним із найактивніших у Олімпіка. І це стосується не тільки ігрових моментів. Француз впродовж 5 хвилин отримав дві жовті картки. Коли здавалось, що все так і закінчиться мінімальною перемогою Олександрії, прийшов кутовий із лівого флангу. М’яч після подачі і рикошету від Матара опинився у воротах.

В меншості В’ячеслав Шевчук вирішив ризикнути. Замість опорного півзахисника у гостей вийшов нападник. Банада завалив у штрафному майданчику суперника і гравці вимагали від арбітра пенальті зовсім небезпідставно. Сильнішого виявити командам так і не вдалось. 1:1 – нічия за загалом нічийної гри.