Олександрія втримала перемогу над Маріуполем

Матч Олександрія — Маріуполь на фоні Класичного Динамо — Шахтар виглядав не дуже привабливим для глядачів у 25-му турі УПЛ. Та цей поєдинок став дуже принциповим.

Олександрійці посідають третю сходинку в турнірній таблиці і хочуть збільшити відрив від переслідувачів. Хороша нагода — матч із азовцями, які якраз четверті.

⚓⚽@fcolexandria – @mariupolfc. Составы команд⚓⚽🏟️ #ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

A post shared by FC Mariupol (@mariupolfc) on Apr 24, 2019 at 6:14am PDT

Перші хвилини матчу були за олександрійцями. Господарі поля більше володіли м’ячем, більше атакували і це принесло їм бажаний результат вже на 20-й хвилині. Лучкевич класно обіграв суперника у центрі поля, а Яворський лише ціною фолу та жовтої картки зупинив півзахисника Олександрії біля власного штрафного майданчика.

У певному сенсі, це порушення виявилося результативним. Шендрик класно пробив зі штрафного, Худжамов потягнув удар, відбивши м’яч у бік. Лучкевич вчасно зорієнтувався на підбиранні і прострілив у центр штрафного майданчика. Банада випередив захисника і переправив м’яч у лівий кут воріт — 1:0.

Маріуполь дуже швидко відігрався. Зубков залишився сам на правому фланзі атаки, протягнув м’яч до штрафного майданчика олександрійців і прострілив у воротарський майданчик. На місці центрального нападника (чомусь) опинився Дава, який намагався замкнути простріл — Пашаєв не дав пробити легіонеру Маріуполя, але виніс м’яч просто на ногу Вакулі. Лівий півзахисник азовців впевнено пробив у лівий нижній кут воріт Паньківа — 1:1.

На 32-й хвилині Олександрія вийшла вперед завдяки дуже сумнівному пенальті у ворота Маріуполя. Ковалець скинув під удар Гречишкину, який пробивав з меж штрафного майданчика. На думку арбітра, м’яч влучив у руку Даві, який стелився у підкаті, та при цьому ховав руки. Абдула був поруч і вказав на одинадцятиметрову позначку, а Дава тільки показував на свою голову, сигналізуючи, що зіграв саме головою. Гречишкин сильно пробив з пенальті у правий верхній від Худжамова кут — 2:1.

У другій половині зустрічі олександрійці продовжили тиснути на суперника. З дистанції небезпечно пробивали і Цуріков, і Запорожан, але ці удари були дещо невлучними.

У маріупольців класний момент мав Зубков. Півзахисник гостей технічно обіграв захисника Олександрії на правому фланзі, підробив м’яч під робочу ліву і завдав хорошого удару по воротах Паньківа. М’яч влучив у поперечку і вийшов за межі поля.

Ближче до закінчення гр олександрійці помітно підсіли фізично. Футболісти Маріуполя перехопили ініціативу і всіма силами намагалися відігратися. Олександр Бабич максимально підсилив атаку своєї команди: навіть випустив Фоміна, який вже дуже давно не грав через травму.

Олександрія засушила останні хвилини зустрічі. Маріуполь нічого не зміг створити біля воріт олександрійців. Таким чином, підопічні Шарана продовжують впевнено займати третю сходинку у турнірній таблиці. Маріуполь опустився на 5-ту сходинку, оскільки Зоря свій матч виграла у Львова.