Олександрія вирвала нічию в Маріуполя

Після поразки від Шахтаря у минулому турі УПЛ Олександрія намагалася відібрати очки у Маріуполя. Це, здавалося, мало бути легше.

Але зі стартовим свистком момент за моментом біля воріт Паньківа створювали гості. Першу гольову нагоду мав Андрій Борячук. Яворський видав чудову довгу передачу ледь не з центра поля, але нападник Маріуполя не влучив як слід по м’ячу. Двоє захисників Олександрії не втримали швидкого Борячука.

Схожа ситуація призвела й до першого голу! Тільки дійові особи змінилися. Федорчук теж довгим пасом вивів Олександра Зубкова на ударну позицію. А захисники Цуріков та Шендрик, що мали опікуватися нападником Маріуполя, відверто помилилися у цьому епізоді. Зубков лівою відправив м’яч у ворота.

Олександрійці могли відігратися ще у першому таймі – Денис Дедечко виконував штрафний удар. Закінчилося все тим, що м’яч просвистів над поперечкою.

Ще один момент Олександрії змарнував Кирило Ковалець. Знову потенційно гольовий епізод виник після довгої передачі.  Запорожан вибив далеко в надії, що партнерам вдасться зачепитися за м’яч. Але у власному штрафному м’яч прийняв Чоботенко. Він, невдало зігравши, просто подарував м’яч Ковальцю. Але Кирило бив по центру, тому Худжамов без проблем впорався з цим ударом.

Володимир Шаран мусив виконати вимушену заміну: Цуріков у боротьбі з Олександром Зубковим отримав ушкодження, яке не дозволило йому продовжити матч. З повтору видно, що Зубков заїхав шипами у коліно Цурікову. На лавці запасних захиснику Олександрії приклали лід до коліна.

Якщо у першій половині головним козирем обох команд були довгі передачі. То у другому таймі Олександрія почала будувати свої атаки переважно через фланги. Особливо активним був лівий фланг, де грав Валерій Лучкевич. Він видав чудовий пас у центр на Кирила Ковальця. Але півзахисник Олександрії занадто довго возився з м’ячем, що вже зібрав біля себе трьох футболістів Маріуполя й не зміг завдати хорошого удару.

З того ж таки лівого флангу Полярус виконав навіс точнісінько на голову Банаді. Здавалося, голкіпер не зможе так швидко зреагувати, адже Банада буквально з метра розстрілював ворота Маріуполя. Але Худжамов зміг зберегти ворота сухими.

Проте ненадовго. На першій  хвилині компенсованого часу Олександрія зрівняла рахунок. Артем Полярус виконав передачу на дальну стійку, її головою замкнув Євген Банада. 1:1.

1:1. Команда Володимира Шарана рятується від поразки!