Олександрія – Зоря. Битва, кров і голи ГРОМова

Протистояння третьої сили чемпіонату України. Олександрія – Зоря. Володимир Шаран напередодні зізнався, що для його команди цей поєдинок – ледь не найважливіший в сезоні.

На цей матч Вернидуб поставив лівого захисника Чеберка у центр захисту, в пару до Віталія Вернидуба. Втім, загалом на гру новоспеченого центрбека нарікань не було – Зоря зіграла дуже впевнено.

Шаран теж вдався до змін – Лучкевич, правий фланговий захисник, почав матч зліва. Щоправда, у другому таймі все ж перейшов на правий фланг. Але все ж Лучкевич не зміг загострити гру Олександрії.

У першому таймі гольових моментів було мало. Перспективні атаки захлиналися, гравці обох команд не могли довести їх до логічного завершення. Через це назвати футбол в першому таймі цікавим, на жаль для вболівальників, не можна.

Чудово грав Леднєв, який раз-по-раз виводив партнерів на ударну позицію. Але от влучного удару не було: то Будківський не зумів наздогнати м’яч, то Хомченовський бив повз ворота. Гравці Олександрії не забарилися з відповіддю: Цуріков класно прийняв м’яч на лівому фланзі і віддав в центр на Лучкевича. Захисник Олександрії сам бити не став і переправив м’яч на Ковальця. Кирило пробив, але Чайковський заблокував цей удар.

У середині першого тайму Вернидуб зробив вимушену заміну: Ковалець заїхав ліктем під око Кабаєву. Нападнику Зорі надавали медичну допомогу: крові було багато. Та все ж Кабаєв продовжив гру, але за декілька хвилин попросив заміну. На поле вийшов Артем Громов. Цей момент став вирішальним. Саме Громов і відзначився голом. Хомченовський навішував з правого флангу, на дальній стійці його навіс замкнув Громов. Микицей програв боротьбу супернику і дозволив йому вдарити головою. 1:0.

У другому таймі Зоря заволоділа ініціативою в матчі. І це попри те, що Олександрії треба було відіграватися. Підопічні Вернидуба створювали чимало небезпечних моментів біля воріт Паньківа. З лівого флангу навішував Михайличенко, Хомченовський акцентовано не влучив по м’ячу, але момент отримав Лєднєв. Він з лівої покотив м’яч у ворота, але Паньків чудово склався і зумів відбити цей удар. Але м’яч знову у Лєднєва! Він МАВ забивати. Тільки правою гравець з ударною лівою ногою вдарив вище воріт

Громов відзначився ще раз. Все почалося із класного пасу Пилипа Будківського в один дотик на Хомченовського. Той, тримаючи планку хорошого футболу, виконав чудову розрізну передачу на Громова. Нападник Зорі вийшов віч-на-віч з Паньківим і відправив м’яч у ворота. 2:0.

З комфортним для себе рахунком гості трохи заспокоїлися. Натомість Олександрія намагалася відігратися. Але навіси Цурікова у штрафний майданчик не знаходили своїх адресатів. Заміни Шарана (у складі Олександрії на поле вийшли Полярус, Банада і Шастал) практично не покращили гру команди.

Натомість Паньків й надалі рятував свою команду. Хомченовський пробивав з-за меж штрафного майданчика у верхній дальній кут воріт, але Паньків парирував і цей удар. Суперсейв кіпера Олександрії. На добиванні заграв Михайличенко – але повз ворота.

У підсумку, 2:0. Зоря переграє Олександрію, зменшуючи відставання від команди Шарана до 9 очок.