Олексій Хобленко: коли голи не пахнуть

Олексій Хобленко допоміг брестському Динамо продовжити переможну серію. Українець став автором одного із забитих м’ячів, до того ж, дуже курйозного. Екс-нападник Чорноморця вийшов у стартовому складі на матч проти мінського Торпедо і відзначився голом вже на 15-й хвилині гри. Не обійшлось без участі ще одного українця в складі Динамо.

Олександр Нойок вирішив завдати удару із дальньої дистанції. М’яч трохи зрізався із ноги півзахисника, влучив у суперника і зрикошетив до Хобленка. Олексій встиг зорієнтуватись та в один дотик незрозуміло якою частиною ноги відправив його у ворота. Надалі господарі продовжували навалу на ворота Торпедо і за 10 хвилин забили вдруге. Гол на свій рахунок записав Фамеє.

Брестське Динамо здобуло впевнену і спокійну перемогу 2:0 і залишилось на 5-му місці у турнірній таблиці. Щодо індивідуальних показників, то Олексій Хобленко зіграв у цьому сезоні 12 матчів, забив 3 м’ячі, віддав 2 результативні передачі. Солідна статистика і у іншого нашого брестського співвітчизника. Олександр Нойок провів 24 матчі, відзначився 6 м’ячами і 3 асистами.