Олексій Михайличенко: У суддівській радості було не менше, ніж у роздягальні Десни

Тренер Динамо дуже здивувався.

Олексій Михайличенко в післяматчевому включенні у програмі ПРОФУТБОЛ розповів про свої емоції від поєдинку з Десною:

Коли відкрили рахунок, то подумали, що далі так буде весь час. Тому перший тайм був дуже поганим. Було багато втрат, багато програних єдиноборств. Найголовніше – ми припинили грати у те, що хотіли. Було занадто багато довгих передач.

У нас відбулися зміни у складі. Не міг з перших хвилин вийти Сидорчук, Миколенко і Попов отримав травми. Це зіграло свою роль, але я вважаю, що хто би не вийшов, вони мають виконувати те, що заплановано. Команда повинна бути цілісною.

Другий тайм був зовсім інший. Знали, що Десна масовано захищатиметься і гратиме на контратаках. Так і сталося. Вони створили декілька хороших можливостей для контргри.

Ми, на жаль, навіть зрівнявши рахунок, не змогли втримати результат. Пропускати з двох стандартів у такому матчі – це дуже багато. Хлопці кажуть, що була гра рукою перед призначенням кутового, але це справа суддів. За них я нічого не хочу говорити. Єдине, я трошки не зрозумів. Проходив повз суддівську роздягальню, і там радості було не менше, ніж у роздягальні Десни. Ось це для мене питання.

Ми ж підсумуємо, що Динамо продовжує втримувати друге місце в турнірній таблиці УПЛ, але Зоря і Десна – на відстані одного невдалого матчу киян.

Читайте також: Знову скандал. В Барселоні нова конфліктна ситуація

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також