Домашня сторінка ПРОГНОЗИ Олексій Новіков встановив рекорд у прямому ефірі

Олексій Новіков встановив рекорд у прямому ефірі

5 читачів онлайн
0
150

Гостем спецпроєкту Parimatch Сніданок з чемпіоном став Олексій Новіков, найсильніша людина планети. Олексій став другим в історії українцем, який здобув цей престижний титул. До нього турнір World Strongest Man вигравав Василь Вірастюк, який добре знайомий з Олексієм ще з дитинства.

Під час кожного Сніданку з чемпіоном спортсмени розповідають історії зі свого життя та пригадують, які були емоції після тріумфів на змаганнях. А тисячі глядачів, які дивляться трансляції заходів, ближче знайомляться з чемпіонами.

Але Олексій завітав не тільки, щоб поспілкуватися з журналістами та вболівальниками. У прямому ефірі він встановив новий рекорд України по перенесенню Супер Йоку (Коромисла) з живою вагою.

У підсумку представник Книги Рекордів України Ігор Підчібій зафіксував такий результат: Олексій Новіков переніс Супер Йок з шістьма жінками, сумарна вага конструкція становила 490 кілограмів, відстань у 10 метрів подолано за 12 секунд. Отож, рекорд встановлено!

Олексій Новіков, найсильніша людина планети (2020):

Коли ти найсильніша людина планети і постійно змагаєшся, ти не маєш права програвати, а для цього треба працювати на всі 100%. Супер Йок з живою вагою і звичайний – це різні речі. Жива нестабільна і треба бути уважнішим. Я радий, що все вийшло. До речі, перед рекордами я їм небагато, щоб було менше навантаження на шлунок. Але сьогодні у мене був сніданок з 13-ти смажених яєць, каші та салату.

Для мене вже розпочався новий період тренувань. Відпочинок позаду і я готуюся до наступних змагань. У мене була тривала пауза – півтора місяця, більшу частину цього часу я давав інтерв’ю, потім трохи відпочивав і тепер працюю на повну

Вадим Місюра, представник Parimatch:

На перших заходах проєкту Сніданок з чемпіоном були такі відомі спортсмени як Тайсон та Макгрегор. Але у нас в Україні теж дуже багато героїв. Ми даємо можливість вболівальникам та журналістами ближче познайомитися з ними. Наша земля багата на талановитих людей. І цього разу ми розпочали рік з того, що запросили на наш майданчик найсильнішу людина планети. Звісно, встановлення рекорду було дуже хвилюючою подією. Це спорт, не завжди все виходить. Але всі ми вболівали за Олексія і він ще раз довів, що є справжнім чемпіоном

В режимі Zoom-трансляції був присутній і Василь Вірастюк. І поки Олексій встановлював рекорд, Василь спілкувався з іншими глядачами в коментарях на YouTube. Зокрема, Вірастюк був вражений сьогоднішнім сніданком Новікова з 13 яєць. А коли він приєднався до Сніданку з чемпіоном, то зізнався, що свого часу навіть уявити не міг, що Олексій стане стронгменом найвищого рівня.

Василь Вірастюк, найсильніша людина планети (2004):

Вітаю Олексія зі встановленням ще одного рекорду. Дуже непросто працювати з живою вагою. Мені було втішно дізнатися, що він виграв титул найсильнішої людини. Пам’ятаю, коли я ще тренувався, поруч сидів Олексій і дивився на мене. А потім я дізнався, що він і сам почав займатися. Це було трохи дивно, бо Олексій був доволі худорлявим. І тим більше мені радісно, що він досяг таких результатів

Жива бесіда тривала понад годину, за цей час журналісти встигли поставити десятки запитань, також гості відповідали і на коментарі глядачів. Це ще раз показало інтерес аудиторії до такого формату заходів. А тому незабаром варто очікувати на новий Сніданок з чемпіоном.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в ПРОГНОЗИ
Закриті коментарі

Перевірте також

Parimatch запускає тоталізатор з джекпотом в 10 тисяч євро

Parimatch оголошує про старт нового тоталізатора …