Олімпік – Зоря. Нічия імені арбітра

Зоря розписала нічию з Олімпіком і не зуміла піднятися до першої шістки.

Зоря напередодні матчу з Олімпіком перебувала на межі першої шістки. Команді Вернидуба обов’язково необхідно було перемагати, щоб обійти Маріуполь у турнірній таблиці. Натомість Олімпік програв 3 із 4 останніх матчів. Перші 20 хвилин двобої минули у притаманній для України цієї пори року манері. Максимум боротьби і жорстких зіткнень – мінімум футболу.

Зоря була активнішою за суперника, але уся ця активність закінчувалася банальними прострілами до штрафного майданчика. Олімпік шукав гольові моменти за допомогою закидань м’яча на фланги. Ближче до середини тайму з’явилася конкретика. Спершу Гордієнко, а згодом Майборода намагалися злету пробити по воротах Махновського – не точно. У складі господарів увімкнувся Шиндер. Він двічі вдало підставився і заробив штрафний у небезпечній до воріт відстані, от тільки використати це гравці Олімпіка не змогли. Ще одну спробу в складі олімпійців мав Пасіч. Вінгер Олімпіка з-за меж штрафного майданчика виконував обвідний удар, та не поцілив у площину.

Справді небезпечний момент виник аж на 42-й хвилині. Хомченовський увірвався до штрафного майданчика і наважився на удар – м’яч влучив в сітку із зовнішнього боку. Юрій Вернидуб вирішив додати в атаці і замість Майбороди по перерві випустив Громова. Саме Артем допоміг у моменті із забитим м’ячем. Громов перекрив захисника Олімпіка і той не встиг за Віталієм Вернидубом, який пробив головою точнісінько у кут воріт. Олімпік не забарився з відповіддю. Спочатку відзначитися господарям завадив Луїс Феліпе, а от незабаром навіть він був безсилий. Антон Шиндер опинився на газоні у штрафному майданчику Зорі, а арбітр Іван Бондар розцінив цей момент як порушення правил і призначив пенальті. Балашов із позначки пробив точно – 1:1.

Пропущений м’яч активізував Зорю, і підопічні Вернидуба значно швидше зарухалися. Одним із найактивніших у складі гостей був Караваєв. Капітан луганців неодноразово виконував кроси правим флангом, намагався пробивати сам – без успіху. Щоправда, одна із подач Караваєва могла перерости у гол Сіласа. Опорник Зорі злету намагався поцілити у ворота після того, як м’яч кулаком вибив Махновський, але бразильцю забракло влучності. Карма наздогнала Шиндера, коли Балашов дістав м’яч на лінії і виконав подачу, а нападник Олімпіка з вигідної позиції пробив у газон.

Герой матчу у складі господарів міг награти на червону картку. Нападник у центрі поля підкатом ззаду скосив Сіласа, але головний арбітр покарав Шиндера лише попередженням. Останній шанс Зоря мала перед самим свистком. Однак штрафний удар на куті карної зони суперника Сілас виконав невдало. 1:1 – підсумок матчу, який є однозначним позитивом для господарів і втратою необхідних як повітря очок для гостей.