Олімпік – Арсенал. Привіт із дна, каноніри здобувають перемогу

Боротьба за виживання продовжується… Олімпік, після поразки в минулому турі проти Маріуполя, від зони вильоту відділяє всього чотири пункти, тому до гри вони підходили в бойовому настрої. Натомість киянам вже втрачати нічого, команда знаходяться на останньому місці і їм  потрібно здобувати очки.

В  останній день трансферного вікна каноніри підсилилися новою порцією футболістів: перспективним Мудриком та голодним  до гри Калитвинцевим. Також прийшов французький нападник Гайтан. Всього впродовж трансферного вікна Арсенал підписав майже повноцінний стартовий склад гравців.

Matchday! ⠀ 🏆 Українська Прем'єр-Ліга / 20-й тур: "Олімпік" – "Арсенал" ⌚14:00 📺 Футбол 1 🏟 Стадіон "ім. Валерія Лобановського" ⠀ #fcarsenalkyiv #arsenalkyiv #kyiv #upl #арсеналкиїв #fcak

A post shared by FC Arsenal Kyiv (@arsenal_kyiv_official) on Mar 2, 2019 at 11:02pm PST

Вже на  самому початку гри команди обмінялися небезпечними моментами. Діагональ від захисника Арсенала через свою позиційну помилку не зміг перервати Цимбалюк. Гайтан вибігав віч-на-віч з голкіпером, і захиснику Олімпіка нічого не залишалось як завалити суперника. Вакуленко впевнено реалізував пенальті.

Олімпік відразу побіг відіграватись. Політило пробивав зі стандарту, але впевнено зіграв голкіпер Арсенала.

Наприкінці першого тайму Арсенал залишився в меншості. Башлай збив Матара біля штрафного майданчика, арбітр вирішив показати другу жовту (неоднозначне рішення судді!).

Після перерви Олімпік спробував зрівняти рахунок. Одним з найактивніших був Антон Шиндрер. Але всі спроби нападника Олімпіка переривав успішною грою голкіпер Роман Підківка. Навіть попри меншу кількість гравців на полі, як не дивно Арсенал завершував матч в атаці.

Каноніри у матчі 20 туру перемогли ФК Олімпік #arsenalkyiv #fcak

A post shared by FC Arsenal Kyiv (@arsenal_kyiv_official) on Mar 3, 2019 at 6:00am PST

Гол з пенальті Вакуленка допоміг канонірам здобути першу перемогу з середини осені минулого року. А ось Олімпік зазнав другої поспіль весняної поразки.