Олімпік – Чорноморець. Фатальна помилка Міщенка

Олімпік та Чорноморець – команди, яким цього сезону очки даються дуже важко. Одесити взагалі попередні 5 матчів УПЛ програли. В’ячеслав Шевчук говорив, що вимагатиме від своєї команди агресії і максимальної націленості на ворота суперника. Початок матчу для Олімпіка пройшов саме в такому ключі. Найактивнішим у господарів був Балашов. Він настільки хотів бути корисним своїй команді, що аж надто сміливо намагався випросити пенальті після падіння у штрафному майданчику. Хотів пенальті – отримав жовту за симуляцію.

Уже сегодня мы играем с @fcolympic_donetsk в рамках 1️⃣2️⃣-го тура @upl.ua Начало матча в 17:00! Поединок в прямом эфире транслирует телеканал «Футбол 1». Вперёд, Одесса! ⚫️🔵 #олимпикчерноморец ° ° ° ° ° #черноморец #одесса #chernomorets #черноморец #футбол #упл #чемпионатукраины #украина

A post shared by FC Chernomorets Odessa (@chernomoretsfc) on Oct 21, 2018 at 1:02am PDT

Чорноморець перечекав стартовий натиск Олімпіка, який акцентованих гольових моментів біля воріт Литовченка так і не спричинив, та вже ближче до середини тайму почав грати у футбол. Переважну більшість своїх атак моряки конструювали зусиллями Чорнія. Артем і сам міг забити зі штрафного, і партнерам допомагав. За участі 13-го номера Чорноморця відбулася найнебезпечніша атака гостей. Бабенко отримав м’яч на одинадцятиметровій позначці, але, мабуть, від такої несподіванки так і не зумів пробити сильно. Удар прийшовся точно у голкіпера Олімпіка. Ще один шанс відкрити рахунок мав Мусолітін. Його позиція була не настільки вбивчою, як у партнера, але з меж штрафного майданчика гравці мають влучати у площину воріт. Мусолітіну цього зробити не вдалося.

Олімпік мав чимало потенційно хороших атак, але постійно стикався із проблемою останньої передачі. Так, Тейшейра і Балашов могли виводити партнерів на ударні позиції, але щоразу їм щось заважало це зробити. На подачу Ксьонза з флангу відгукувався Дегтярьов, але нападнику забракло 10-15 сантиметрів зросту. Хороший атакувальний футбол, утім, 0:0 – таким був підсумок першого тайму.

Фото ФК Олімпік

Не скидали обертів команди і по перерві, та обмінялись гольовими моментами. На неточний удар з-за меж штрафного майданчика моряків Олімпік відповів пострілом зі штрафного від Політила. Чим далі, тим більше складалося враження, що переможця у цій грі визначить єдиний гол, якщо він взагалі станеться. Команди продовжували почергово схиляти перевагу на свій бік, та проводити позиційні атаки. Не виходило забити після комбінацій – підемо легшим шляхом. Так вирішили гравці Олімпіка і створили гол з нічого. Кравченко просто виніс м’яч на чужу половину поля і першим на ньому був Міщенко. Але що було далі просто не вкладається у голові. Захисник замість того, щоб залишити м’яч голкіперу чи просто винести в аут виконав недопередачу, яку підхопив Дегтярьов і забив у порожні ворота – 1:0.

Після гола у грі стало набагато більше нервів і дрібних фолів, аніж футболу. Дуже багато браку в передачах з’явилось у Чорноморця. Шанс відігратися гості мали на 86-й хвилині, коли одразу двоє гравців одеситів відгукувалися на подачу з флангу. Але Коваль і Татарков не змогли поділити м’яч і у підсумку ніхто так і не зумів пробити. Міг реабілітуватися Татарков вже в наступній атаці своєї команди, якби його простріл не перервав захисник. Махновський ціною ушкодження відбив намагання Чорноморця зрівняти рахунок і втримав перемогу для Олімпіка. Донецький клуб потіснив Зорю аж на 7-ме місце в турнірній таблиці УПЛ, адже свій двобій з Маріуполем луганці програли напередодні