Олімпік – Десна: Нічия, що піднімає Десну у ТОП

У Києві Олімпік приймав чернігівську Десну, яка продовжує боротьбу за топ-6 УПЛ.

В’ячеслав Шевчук отримав дискваліфікацію на один матч за свою поведінку під час матчу 17 туру з Шахтарем. Тому наставник Олімпіка стежив за останньою грою своїх підопічних у 2018 році з віп-ложі стадіону Динамо.

Фото ФК Десна

Із основних атрибутів “зимового футболу” у першому таймі зустрічі Олімпіка й Десни  вболівальники побачили лише зимову розмітку (коралового кольору) на зеленому футбольному полі. Футболісти обох команд намагалися швидко переходити центр поля, але чітка гра у захисті не дозволяла суперникам порадувати нечисленних фанатів на трибунах зливою небезпечних моментів. Реальних нагод у першій 45-хвилинці було 3! Двічі загрожували воротам Махновського чернігівці: на 20 хвилині Філіппов пробивав класним обвідним ударом із меж штрафного майданчика Олімпіка – Махновський у класному стрибку м’яч потягнув. А на останніх хвилинах тайму воротам господарів ударом головою загрожував Денис Фаворов – пробив повз. Підопічні Шевчука відповіли трохи спонтанним моментом Кольцова. Півзахисник, мабуть, виконував навіс, але м’яч ледь не залетів за комірець Пасту – голкіпер Десни у красивому стрибку перевів м’яч на кутовий.

По перерві до і без того цікавої гри додалися ще й голи. Упродовж 3 хвилин команди обмінялися результативними атаками! Спочатку диво-гол вдався Євгену Пасічу. Нємчанінов віддав на Євгена Пасіча і той із меж штрафного майданчика шедевральним ударом поцілив у дальню дев’ятку воріт Десни. Паст, як і будь-який інший голкіпер у світі, із суперударом олімпійця шансів впоратися не мав – 0:1!

Відповідь Десни не забарилася. За чернігівців слово взяв капітан – Денис Фаворов. Підопічні Рябоконя повторили розіграш стандарту, який ледь не став результативним ще наприкінці першого тайму. Друга спроба для Фаворова стала вдалою – 1:1.

Кутовий знову ледь не приніс успіх гостям на 81 хвилині. Після чергової подачі супершанс мав Банасевич, але його удар цілі не досяг.

Підсумкова нічия дозволяє Десні йти на зимову паузу на 6 місці турнірної таблиці УПЛ.