Олімпік — Динамо. Дубль Бєсєдіна, небезпечний Шахаб та Михайличенко втрачає ще одного гравця

Шістнадцятий тур Української Прем’єр-Ліги завершив матч Динамо з Олімпіком. Донецький клуб починає набирати очки під наставництвом Вісенте Гомеса. Натомість Динамо на тижні зазнало прикрої поразки від Мальме в Лізі Європи. А перед тим розтрощило вдома Маріуполь 3:0.

Повернення Бойка

До основи киян повернувся Денис Бойко, який вже повністю відновився від травми. Стартовий склад Динамо:

В Олімпіка така стартова одинадцятка на матч проти Динамо:

View this post on Instagram

Вашему вниманию стартовый состав Олимпика на матч 16-го тура FBL против Динамо. #олимпик #футбол #киев #олимпикдонецк #олімпікдонецьк #олімпік #містомільйонатроянд #дончане #олимпийцы #olympicdonetsk #olympic #од2001 #упл #матч #match #football #soccer #parimatch #team #чемпионатукраины #фантазеры #олимпикдинамо

A post shared by ФК "Олимпик" (Донецк) (@fcolympic_donetsk) on Dec 1, 2019 at 8:38am PST

Травма Миколенка

Із перших хвилин команди увімкнули режим гіперактивності. У динамівців навіть була можливість забити швидкий м’яч. Карлос Де Пена із лівого флангу виконав свій фірмовий навіс, а в штрафному майданчику вже замикав Артем Бєсєдін. Втім, нападник київської команди пробив по центру. Пеньков без проблем забрав м’яч до рук.

Знову неприємні новини для Олексія Михайличенка! Ушкодження зазнав Віталій Миколенко. Його замінили ще в середині першого тайму, на полі з’явився Томаш Кенджора. Караваєв змістився на лівий фланг, а поляк пішов на свою звичну позицію правого захисника.

Класну гольову нагоду мав Микола Шапаренко. Півзахисник Динамо в штрафному майданчику одним дотиком прибрав Ксьонза і потужно пробив у верхній дальній кут. Але Пеньков продемонстрував хорошу реакцію і перевів м’яч на кутовий.

Гол Бєсєдіна №1

Олімпік ледь сам не наварив собі гол. Снурніцин невдало зіграв у власному штрафному майданчику: футболіст Олімпіка хотів вибити м’яч, але він зрізався з ноги і просвистів над стійкою воріт Пенькова. Голкіпер донецької команди очима вилаяв свого захисника. Втім, у наступному епізоді лаяти треба було саме Пенькова. Де Пена знову навішував у штрафний майданчик, а там вже наповну точилася боротьба за другий поверх. Але ніхто її не виграв, натомість на дальній стійці стояв Артем Бєсєдін, що, зігнувшись в дугу, переправив м’яч у ворота. Пеньков розгубився у власному воротарському і не зреагував на удар – 0:1.

Миттєва відповідь

Але радість динамівців тривала недовго. Режисери трансляції показували перший повтор гола Бєсєдіна, а на фан-секторі тільки-но почали палити фаєри, аж тут Олімпік зрівняв рахунок. Шабанов помилився на своїй половині поля, подарувавши м’яча Шахабу. Інший центральний захисник, Кадар, який, здавалося, мав би підстрахувати партнера, увімкнув режим неквапливої вечірньої прогулянки і проводжав іранця тільки поглядом. Шахаб впевнено використав подарунок долі і розстріляв ворота Бойка – 1:1.

У другому таймі автор забитого м’яча в Олімпіка продовжив феєрити. Шахаб обіграв двох гравців Динамо, прокинувши поміж ніг спочатку Сидорчуку, а потім і Кадару. Навіть у підкаті не вдалося відібрати м’яч в іранця, який все одно завдав удару по воротах. Втім, Шахаб не влучив в рамку воріт.

В наступному епізоді Шахаб знову став головною дійовою особою. Іранець увірвався в штрафний майданчик, по лівому фланзі вже поспішав на допомогу партнер, але Шабанов в останній момент вибив м’яч з-під ніг Шахаба.

Червона картка

На 73-ій хвилині вилучення заробив Кравчук за грубу гру проти Караваєва. Олімпік догравав поєдинок в меншості. Динамо скористалося чисельною перевагою і повело в рахунку. Фактично на полі було 9 гравців, бо Снурніцину саме надавали медичну допомогу за межами поля, коли Бєсєдін забивав після прострілу Караваєва. Ще й питання щодо офсайду у нападника Динамо залишилося. Та м’яч зарахували – 2:1.

Міг нападник Динамо відзначитися й хет-триком, але Де Пена випередив Бєсєдіна у штрафному майданчику суперника і замкнув простріл з правого флангу раніше, ніж до м’яча дібрався автор попередніх голів – 3:1.

Читай також про інший поєдинок цього дня в УПЛ: Битва конкурентів в УПЛ! Олександрія втратила очки в Чернігові