Олімпік – Карпати. Перемога імені Шведа

Карпати виграли у футбол! Команда Жозе Мораїша перемогла у Києві донецький Олімпік – 2:1.

Фото – ФК Карпати

Гості шокували команду В’ячеслава Шевчука вже на 5 хвилині зустрічі. Швед пройшов по правому флангу і віддав на Понде, який переправив м’яч у дальній від воротаря кут. Крістіан забиває у своєму третьому матчі поспіль.

В Олімпіка активністю відзначався Максим Тейшера, але його ударам бракувало точності.

Початок матчу був багатообіцяючим, але далі все почало нагадувати звичайний матч УПЛ – в’язкий футбол, багато боротьби і мало моментів.

Прем’єр-ліга. «Олімпік» – «Карпати» – 1:214-й тур. 03.11.2018, 19:30. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського….

Опубліковано FC Karpaty Lviv Субота, 3 листопад 2018 р.

Життя у матч вдихнув арбітр Ігор Пасхал, який призначив пенальту у ворота Олімпіка. Швед реалізував покарання – 2:0.

Команда Шевчука не хотіла здаватись і на 90+3 хвилині Євген Пасіч не без допомоги рикошета скоротив відставання. Але на більше в Олімпіка не вистачило часу – 1:2.

Команда вже 10. Нижче тільки відверті аутсайдери Арсенал і Чорноморець. А Карпати значно покращили своє становище – 7 місце.