Олімпік – майстри порятунку на останніх хвилинах

Четвертий тур УПЛ відкривав матч у Києві. Олімпіку випало вдруге поспіль грати з львівською командою. У попередньому турі у місті Лева донеччани уникнули поразки від Карпат, програючи по ходу матчу 0:2 (2:2).

І цього разу двобій Олімпіка вже зі Львовом обіцяв безкомпромісну боротьбу ще до початку матчу. Тренер Львова Жилмар налаштовував свою команду виключно на перемогу – його не влаштовували три очка у трьох попередніх матчах.

Фото Ірини Козюпи

Але перший дійсно гострий момент створили донеччани. На четвертій хвилині у три паси господарі пройшли оборону гостей, вивівши Балашова на ударну позицію. Однак, півзахисник продовжив, як і у попередніх матчах, марнувати свої нагоди – Віталій пробивав без спротиву, проте Бандура втримав ворота на замку, відбивши м’яч лівою ногою.

Львів у відповідь розігнав чудову контратаку: Каленчук віддав класний пас на Волошиновича у розріз між оборонцями Олімпіка, але півзахисник не зміг переграти воротаря Кринського.

Наступні спроби Олімпіка в атаці завершувалися далеко навіть від штрафного майданчика львів’ян, натомість підопічні Жилмара створили парочку небезпечних моментів. Аугусто пробивав з розвороту у верхній кут – вище. А на 36-тій хвилині Львову вдалася чергова гостра атака з правого флангу з кількома спробами відкрити рахунок. Зрештою, сильний, проте неточний удар вдався Приймаку, до якого відскочив м’яч. Владислав пробивав сильно повз, та Волошинович підправив політ м’яча. Утім і цього виявилося замало для того, щоб хоча б влучити у площину воріт.

А на 39-тій хвилині стався, як гадалося, ключовий момент матчу. Приймак сфолив на Балашові, перериваючи атаку Олімпіка, отримав другу жовту (першу Абдула засвітив перед захисником на 32-ій хвилині) і залишив поле та свою команду у меншості…

До перерви Олімпіку нічого путнього запропонувати не вдалося. У другому таймі, отримавши простір, вже на 59-тій хвилині Дегтярьов забив. Хоча арбітри взяття воріт справедливо скасували, оскільки нападник Олімпіка перебував в офсайді. Згодом Тейшейра, що увійшов у гру по перерві, впав у штрафному майданчику Львова. Формально оборонці суперника його зачепили, але Абдула у цьому моменті порушення не вгледів.

Коли здалося, що Львів безпросвітно сів на своїй половині поля, один вихід до воріт суперника завершився взяттям! На 68-ій хвилині Воронін подав штрафний і Адамюк головою вколотив м’яч у ворота. Дегтярьов програв верхову боротьбу захисникові і Володимир відкрив рахунок – 0:1!

За 5-ть хвилин Дегтярьов виконав свою безпосередню функцію нападника вже у штрафному майданчику Львова – знову забив, але знову з офсайду.

У відповідь Волошинович розігнав контратаку, в якій Львів міг збільшувати перевагу, але м’яч пройшов попід стійкою. В наступній атаці вже Володимир Адамюк пробачив господарів, просто не влучивши по м’ячу. Запитання до Романа Санжара – то чия команда грає у більшості?!

Не можемо підійти ближче – битимемо здалеку. Так, певно, подумав Антон Кравченко і зарядив із 25 метрів по центру – Бандура впорався зі складним ударом з відскоком від землі.

Безсилим виявився голкіпер Львова у наступній спробі Олімпіка. Диво-удар вдався Євгенові Пасічу – черговий постріл здалеку прилетів точнісінько у дев’ятку – 1:1 на 86-тій хвилині матчу.

Фото з інстаграму Євгена Пасіча

За мить Волошиновича викинули у контрвипад, але Ростислав пробив не хитро просто в руки Кринському.

Останній штурм Олімпік здійснив, але зиску з нього не мав. 1:1 – донеччани знову рятуються в останні 10-ть хвилин матчу.