Передають вітання Луческу. Орендовані у Динамо гравці пригнічують Маріуполь

Нігерійсько-бельгійський десант вириває нічию для Олімпіка

Колись це назвали б дербі донецького краю, а зараз це просто Олімпік проти Маріуполя. Події на полі нудьгувати не дали до останніх секунд гри. Нігерійський нападник донеччан Беніто, права на якого належать київському Динамо, вивів господарів уперед у середині першого тайму. Проте, в останню мить до перерви усе зіпсував арбітр Шурман. Два пенальті у ворота Олімпіка на 44 та 45+2 хвилинах вибили у господарів газон з-під ніг – реалізували нагоди Сікан та Мишньов – 1:2.

У другому таймі, здалося, Маріуполь доведе справу до кінця – гол Танковського за чвертьгодини до фінального свистка залишав мало сподівань для Олімпіка. Та донеччани показали, що значить боротьба до останнього. Спершу Сергій Політило скоротив відставання на добиванні після пострілу Беніто, а на 90+4 остаточно закамбечив Каргбо. Бельгієць, теж орендований у Динамо, з’явився на заміну у середині другого тайму і скористався скиданням від невтомного Беніто.

У підсумку, нічия 3:3 зберегла для Олімпіка перевагу в одне очко над Маріуполем в турнірній таблиці і не дала команді Маркевича піднятися, хоча б тимчасово, на третю сходинку.