Олімпік – Шахтар 2:5. Матч з одностороннім рухом

Автор Вільям Шекспір

День Незалежності в Києві матчем відсвяткували Олімпік та Шахтар.

Команда Паулу Фонсеки, схоже, знайшла свій ритм. Тренер визначився з основою, яка останні 3 матчі виходить без змін, і це дало результат. Якість гри Гірників колосально відрізнялася зі знаком + (плюс) у порівнянні з опонентами з Олімпіка.

Хронологічно побиття номінальних господарів виглядало так:

На 11 хвилині Марлос з Тайсоном розігнали швидку атаку і без допомоги партнерів лише у 2 передачі розірвали захист команди Санжара. Завершив комбінацію бразильців Марлос, який відправив м’яч в дальній кут воріт Кринського. 0:1!

Фото ФК Шахтар

Пройшло трохи більше 5 хвилин і вже інший бразилець Шахтаря, Мораєс, потрапив до обійм партнерів. Марлос віддав за спину Зубейку, який проспав забігання Ісмаїлі. Захисник чемпіонів України не пошкодував передачу на Мораєса, котрий і відправив м’яч у порожні ворота. 0:2!

Гравці Олімпіка подивилися на гарні голи і вирішили, що і їм цього вечора вартує створити щось подібне. І в них вийшло на 19 хвилині! Ксьонз віддав розрізну передачу на Геннадія Пасіча, який в один дотик відправив м’яч повз Андрія Пятова. 1:2!

Після свого подвигу Олімпік відійшов у захист, чим досить швидко скористався Шахтар. Ракицький на честь свята пішов у наступ і опинився на лівому фланзі атаки своєї команди, де його зустріли два опоненти. Гравця збірної України не знітила така увага і він однією передачею відрізав обох суперників. Пас на Ісмаїлі був настільки зручним, що бразильський захисник мав купу вільного часу, яку він використав якнайкраще – точна передача на ногу Мораєса. 1:3!

Шахтар упіймав кураж і не зупинився. Тарас Степаненко не забиває простих м’ячів, у нього зажди виходить щось особливе (на кшталт супергола Зорі ударом через себе). Цього разу на 42хвилині опорник намагався забити м’яч, пробиваючи стегном! На заваді креативному голу Степаненка став Кринський, який відбив цей удар, але, на жаль для самого себе, просто у ногу того ж Степаненка. Від якого м’яч відлетів у ворота. На цьому феєрія першого тайму завершилася. 1:4!

Після перерви забивав лише Шахтар, але засмучувалися обидва голкіпери. Мораєс після своєчасної передачі Тайсона вийшов віч-на-віч із Кринським і, не наближаючись до голкіпера Олімпіка, пробив в дальній кут – гол! Перший хет-трик Мораєса у футболці донецького Шахтаря, 1:5 – на табло! За 2 хвилини гравець Шахтаря забив ще один м’яч, проте у свої ворота. Пятова засмутив Данченко, який намагався вибити м’яч з власного майданчика, але влучив у ворота. Удару головою захисника могли б позаздрити багато нападників. 2:5!

Міг рахунок дійти до тенісних 2:6, але Кринського, після перекидання від Марлоса, підстрахував захисник.

Святковий футбол у святковий день у столиці України.