Олімпік злякався Лозанни. Ексклюзив від Ігоря Циганика

В ефірі Циганик Live ведучий програми розповів про нові деталі справи Олімпіка. Донецький клуб оголосив, що буде доводити свою чесність у CAS, однак на цьому історія не закінчилася.

Наскільки мені відомо, то всі заяви Олімпіка про те, що вони підуть в CAS і захищатимуть своє чесне ім’я, не мають під собою підґрунтя. Поки це не підтверджена інформація, але, схоже, що Олімпік відкликав свою заяву із CAS. Була дуже гучна заява, що ми підемо, будемо боротися. Тихенько подали, а потім так само тихенько відкликали. І на даному етапі в CAS йдуть лише дискваліфіковані на 2 роки футболісти, але, можливо, вони отримають ще більшу дискваліфікацію.

Чому Олімпік відмовився судитися? CAS бере матеріали із самого початку. Керівники Олімпіка розуміють, що якщо все це вийде в Європу, то CAS може взагалі дискваліфікувати Олімпік. Тому те, що вдалося повирішувати в Україні, там не пройде. Цікаво, чому не було оголошено про відкликання заяви. Про те, що вони пішли туди, то голосно заявляли, що Баранка нечесний і УАФ неправі. А ось те, що вони відкликали заяву, замовчують…

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також