Оплески Луческу. Динамо не помічає дивне суддівство і громить Агробізнес на шляху до фіналу Кубка України

Кияни зробили все якнайкраще

Мірча Луческу після перемоги над Шахтарем дав деяким своїм футболістам відпочинок, застосувавши у поєдинку з Агробізнесом ротацію:

Тайм змарнованих можливостей

Першу половину для гостей із Києва можна впевнено назвати “таймом змарнованих можливостей”. Гості створили чимало небезпеки біля воріт молодого голкіпера Агробізнеса Артима, але підвела реалізація.

Найактивнішим транжирою виступив Бєсєдін. Перший же епізод у поєдинку – удар головою від нападника Динамо після передачі Родрігеса. М’яч пройшов поруч зі стійкою.

Всередині тайму той же Бєсєдін змарнував вихід віч-на-віч з Артимом. Форварда на побачення з голкіпером волочиського клубу класним пасом вивів Миколенко, але нападник киян переграти воротаря господарів не зумів.

Впродовж тривалого часу непомітним на полі був Циганков. Проте до перерви лідер українського гранда себе все ж показав. Сирота віддав передачу на Циганкова, який біля штрафного майданчика м’яч прийняв і віддав під удар Родрігесу. Удар легіонера гостьової команди в останній момент відчайдушним стрибком заблокував Юхимович.

Агробізнес тримав натиск Динамо і, здавалося, на перерву команди так і підуть за рівного рахунку. Але кияни своє слово все ж сказали. На 45 хвилині Сидорчук відпасував на Родрігеса, а той в один дотик скинув під робочу ліву Лєднєву. Ексгравець Зорі потужним ударом поцілив точно у кут воріт Артима – без шансів для голкіпера господарів – 0:1!

Фото ФК Динамо Київ Після перерви темп лише зріс

Агробізнесу треба було відкриватися і йти в атаку. Цим дуже швидко могло скористатися Динамо, але Циганков після вивіреної передачі від Бєсєдіна не переграв Артима з близької відстані.

Контроверсійний епізод трапився на 65 хвилині зустрічі. Подача зі штрафного від Циганкова завершилася порушенням правил Ігоря Курила на Олександрові Сироті. Захисник Агробізнеса не протестував проти жовтої картки, яку Максим Козиряцький показав одразу після призначення пенальті у ворота господарів. Віктор Циганкова взявся виконувати одинадцятиметровий, але Микола Балакін, який працював на VAR у цьому матчі, був проти! Представник футбольної Феміди не вгледів у діях гравця з Волочиська протиправних дій і поселив цю ідею в голову Козиряцькому. Пенальті і жовту картку скасували!

Якщо арбітри і хотіли внести інтригу в цей матч, то Артем Бєсєдін був проти. Форвард Динамо наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і не прогадав. Артим на таку зухвалість суперника не очікував і пропустив м’яч у ближній кут. 0:2 на 67 хвилині.

На 81 хвилині динамівці упіймали Агробізнес на контратаці і збільшили рахунок до розгромного. Кияни втекли в атаку, де чисельна перевага гостей була приголомшливою – 6 проти 3. Циганков протягнув м’яч, відпасував на Караваєва, який віддав під удар Буяльському. Півзахисник гостей пробив точно у кут воріт Артима – 0:3!

Більше голів вболівальники не побачили. Мірча Луческу, поспілкувавшись з “прихильниками” свого призначення, вчергове результатом показав свій рівень. Динамо у фіналі Кубка України!