Оренда Коваленка і трансфер Малиновського? Агент українців прокоментував ситуацію

Представник футболістів поділився інформацією про гравців

Агент Руслана Малиновського та Віктора Коваленка Сергій Серебренніков в інтерв’ю Minuti Di Recupero розповів про становище українських легіонерів в Аталанті та оцінив перспективи їхнього переходу до інших клубів.

Ні Маліновський, ні Коваленко не говорили мені, що мають проблеми з методами Гасперіні. Все залежить від того, наскільки гравці адаптуються до різних тренерів. Професіонал має пристосовуватися.

Щодо Коваленка, я не маю інформації про якусь оренду. Думаю, це було б нелогічно. Вважаю, що це не входить у плани клубу. Якщо ви вірите в гравця, йому потрібно дати час адаптуватися саме у вашій команді.

Навколо Маліновського завжди ходить багато чуток. Якщо надійде конкретна і вигідна пропозиція, очевидно, що Аталанта розгляне її. Але український гравець добре почувається в Бергамо, у нього дуже тривалий контракт, до 2024 року. Щодо поновлення угоди, то я не хотів би говорити про ці речі, зараз у цьому немає необхідності. Угода діятиме ще довго

Також Серебренніков розповів і про інтерес до захисника Динамо і збірної України Віталія Миколенка:

На мою думку, він дійсно може грати де завгодно. До нього проявляють великий інтерес, але все ще нічого конкретного на цей момент, якщо чесно

Нагадаємо, на початку лютого 2021-го року Віктор Коваленко перейшов з Шахтаря до Аталанти за 700 тисяч євро. Зовсім нещодавно ексгравець гірників дебютував у складі бергамасків. Сталося це у матчі 28-го туру Серії А з Вероною. Тоді Коваленко вийшов на заміну наприкінці поєдинку, замінивши Малиновського.

Читайте також: З дебютантом, але і з втратами. Шевченко оголосив заявку збірної України на матч із Казахстаном

Читайте також