Остання репетиція перед Ман Сіті: Ярмоленко забиває з пенальті, але Вест Гем програє

Вест Гем провів останній передсезонний матч перед стартом АПЛ. Молотобойці поступилися у серії післяматчевих пенальті Атлетику Більбао.

Андрій Ярмоленко розпочав матч на лаві запасних. Але вже на 65 хвилині українець з’явився на полі.

За перші 20 хвилин рахунок вже був 0:2 не на користь господарів. Відзначилися Себастьян Аллє (автогол) та Іньякі Вільямс. Втім, молотобійці ще до перерви зуміли відігратися: забивали Мануель Лансіні і Джек Вілшир.

Андрій Ярмоленко результативними діями не відзначився. Хіба що запам’ятався ідеальний навіс на Діангану, але той схибив.

Справа дійшла до серії післяматчевих пенальті. Ярмоленку довірили виконувати одинадцятиметровий удар. Українець із цим завдання впорався і впевнено його реалізував.

А от його партнери по команді Чічаріто та Грейді Діангана схибили. У підсумку Вест Гем поступився Атлетику Більбао 2:4 у серії пенальті.

Вже 10 серпня Вест Гем стартує в англійській Прем’єр-Лізі домашнім матчем із Манчестер Сіті.