Оце так дебют! Українець хет-триком приніс перемогу у європейському чемпіонаті. ВІДЕО

Український нападник Олексій Щебетун провів хороший дебютний матч у складі литовського Шяуляя.

У 18-му турі чемпіонату Литви його команда зустрічалася з Джюгас Тельшяй. Щебетун ще у першому таймі зробив дубль (13-та і 17-та хвилини), а вже під завершення другого тайму за рахунку 2:2 вирвав для своєї команди перемогу.

Олексій Щебетун є вихованцем запорізького Металурга. Також він є випускником академії Динамо. На дорослому рівні нападник виступав за Оболонь, МФК Металург Запоріжжя, Сталь, Луч Мінськ та Краматорськ. Щебетун грав за молодіжну та юнацькі збірні України.