Домашня сторінка Тема дня П’ятниця тринадцяте. Як Шахтар перестріляв Ворсклу (відео)

0
0
227

ЗАВЕРШЕНО МАТЧ! Свистить Можаровський. 3:2 – Шахтар таки перемагає Ворсклу!

90′ 5 хвилин додав арбітр.

82′ ГОЛ! Грандіозне розчарування для полтавчан. Після пасу свіжого Бланко-Лещука інший аргентинець Феррейра робить рахунок 3:2!

80′ Густаво ледь не забив з першого дотику, але влучив просто у голкіпера Ткаченка.

77-79′ Чеснакова змінив Андрій Ткачук, а у господарів рятувати ситуацію замість Степаненка вийшов Бланко-Лещук.

Ось так Шахтар двічі пропускав від Коломойця…

Шахтар-Ворскла 2:2. Дубль Коломойця

Ворскла шокує FC SHAKHTAR двома голами Коломойця.Шарпара Кварцяний навчив такі паси видавати😁?Якби цей матч відбувся до поєдинків збірної, викликав би Андрій Шевченко Юрія Коломойця?

Опубліковано FootballHub 13 жовтня 2017 р.

68-71′ Фред змінив Патріка у Шахтаря а Одарюк Кадимяна у гостей.

66′ Гірчичник Патріку.

64′ Ракицький заробив першу жовту у гірників.

62′ Друга жовта у Ворскли – Скляру. До цього заробив Сапай.

57′ ГОЛ! Оце так матч! Коломоєць забиває свій другий гол у матчі і 6-й у чемпіонаті! 2:2 у Харкові!

52′ Марлос падав у штрафному і було досить схоже на пенальті, але арбітр не просвистів.

46′ Розпочалася друга половина зустрічі у Харкові.

45′ Перерва!

42′ ГОЛ! Ворскла відквитала один гол! Коломоєць вийшов сам на сам з Пятовим після передачі Шарпара і зробив рахунок 2:1. Непогано! До речі, це вже 5-й гол Юрія, тож він наздогнав динамівців Мбокані та Циганкова.

36′ ГОЛ! Виправляється Факундо, замкнувши якісний простріл вд Ісмаїлі зліва. Це 2:0!

Шахтар-Ворскла 2:0. Гол Феррейри

Коли захисна ланка пішла погуляти😲Так Ворскла пропускала другий м'яч у свої ворота.Неприховані емоції шокованих полтавців👇

29′ Добряче дісталося Алану Патріку в одному з епізодів, але бразилець зумів гру продовжити.

21′ ГОЛ! Відкривають рахунок гірники! Марлос забив, Алан Патрік віддав!

Шахтар-Ворскла 1:0. Гол Марлоса

Після стартових 45 хвилин – 2:1 за гірниками.FC SHAKHTAR першим порушив мовчанку у матчі з ВорсклаЧия техніка вас вразила найбільше? Алана Патріка, Марлоса чи тріо захисників гостей👏?Більше читай на сайті https://footballhub.com.ua/p-yatnytsya-trynadtsyate-shahtar-vorskla/

15′ Мав забивати Шахтар, але Феррейра не влучив у ворота головою, після шикарного навісу Тайсона.

8′ Перший удар в матчі після кутового відбувся у Ракицького, але вийшло надто неточно.

Матч розпочато!

Склади команд!

Шахтар: Пятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Алан Патрік – Петряк, Тайсон, Марлос – Феррейра Запасні: Шевченко, Азеведо, Хочолава, Коваленко, Зубков, Фред, Бланко-Лещук

Ворскла: Ткаченко – Скляр, Чижов, Даллку, Сапай – Чеснаков, Кравченко – Кадимян, Шарпар, Ребенок – Коломоєць Запасні: Шуст, Ткачук, Остапенко, Сидоренко, Одарюк, Луценко, Саків

Починаємо за 10 хвилин. Все готово до матчу тижня.

До матчу менше 20 хвилин. Гірники організували для вболівальників стрім…

🔴�� Разминка перед матчем #ШахтерВорскла. В каких городах сегодня будут поддерживать команду? 🙌https://goo.gl/Db44wJ 🔴�� Warm-up ahead of the #ShakhtarVorskla match. Where in the world will you support our team today?🙌 twitter.com/FCShakhtar_eng

Опубліковано FC SHAKHTAR 13 жовтня 2017 р.

Друге коло чемпіонату стартує уже сьогодні, у п’ятницю 13-го. У сезоні 2017-2018 УПЛ, Шахтар – Ворскла – це не протистояння гранда та середняка чемпіонату, а боротьба лідерів української ліги. Полтавці – на третьому місці, відстаючи від Динамо лише на 3 залікових пункти та від гірників – на 7.

Біло-зелені підійшли до виїзного матчу зі значними втратами: команді не допоможе новоспечений збірник Ігор Пердута через перебір жовтих карток, також не мають права брати участь у поєдинку: Микола Матвієнко, Владислав Кулач та Артур Загорулько за правилами орендної угоди з Шахтарем.

Сьогодні зібрався хороший колектив, колектив, який здатний вирішувати певні задачі. Наші напрацювання у паузі перевірить Шахтар.
                                                                                                                               (с) Василь Сачко

Налаштування на чемпіона України

Гірники ж підійшли до матчу лише з одною втратою, несподівано Дентіньо отримав травму. Проблему правого флангу вирішено – відновився після травми Богдан Бутко.

– На нас чекає центральний поєдинок туру. «Ворскла» відмінно стартувала в чемпіонаті. У полтавців чудова лінія атаки, вони багато забивають і грамотно обороняються. Після збірних ми завжди дуже важко граємо. Сподіваюся, Харків підтримає «Шахтар» і ми здобудемо важливі три очки.
Зазначив Іван Ордець

Ворскляни жодного разу не перемагали шахтарів удома в чемпіонаті України – 18 перемог та 3 нічиї. Останнє протистояння між цими командами закінчилось розгромною перемогою гірників 3:0.