Домашня сторінка Ексклюзивно П’ятниця тринадцяте. Як Шахтар перестріляв Ворсклу (відео)

3 min read
0
387

ЗАВЕРШЕНО МАТЧ! Свистить Можаровський. 3:2 – Шахтар таки перемагає Ворсклу!

90′ 5 хвилин додав арбітр.

82′ ГОЛ! Грандіозне розчарування для полтавчан. Після пасу свіжого Бланко-Лещука інший аргентинець Феррейра робить рахунок 3:2!

80′ Густаво ледь не забив з першого дотику, але влучив просто у голкіпера Ткаченка.

77-79′ Чеснакова змінив Андрій Ткачук, а у господарів рятувати ситуацію замість Степаненка вийшов Бланко-Лещук.

Ось так Шахтар двічі пропускав від Коломойця…

Шахтар-Ворскла 2:2. Дубль Коломойця

Ворскла шокує FC SHAKHTAR двома голами Коломойця.Шарпара Кварцяний навчив такі паси видавати??Якби цей матч відбувся до поєдинків збірної, викликав би Андрій Шевченко Юрія Коломойця?

Опубліковано FootballHub 13 жовтня 2017 р.

68-71′ Фред змінив Патріка у Шахтаря а Одарюк Кадимяна у гостей.

66′ Гірчичник Патріку.

64′ Ракицький заробив першу жовту у гірників.

62′ Друга жовта у Ворскли – Скляру. До цього заробив Сапай.

57′ ГОЛ! Оце так матч! Коломоєць забиває свій другий гол у матчі і 6-й у чемпіонаті! 2:2 у Харкові!

52′ Марлос падав у штрафному і було досить схоже на пенальті, але арбітр не просвистів.

46′ Розпочалася друга половина зустрічі у Харкові.

45′ Перерва!

42′ ГОЛ! Ворскла відквитала один гол! Коломоєць вийшов сам на сам з Пятовим після передачі Шарпара і зробив рахунок 2:1. Непогано! До речі, це вже 5-й гол Юрія, тож він наздогнав динамівців Мбокані та Циганкова.

36′ ГОЛ! Виправляється Факундо, замкнувши якісний простріл вд Ісмаїлі зліва. Це 2:0!

Шахтар-Ворскла 2:0. Гол Феррейри

Коли захисна ланка пішла погуляти?Так Ворскла пропускала другий м'яч у свої ворота.Неприховані емоції шокованих полтавців?

29′ Добряче дісталося Алану Патріку в одному з епізодів, але бразилець зумів гру продовжити.

21′ ГОЛ! Відкривають рахунок гірники! Марлос забив, Алан Патрік віддав!

Шахтар-Ворскла 1:0. Гол Марлоса

Після стартових 45 хвилин – 2:1 за гірниками.FC SHAKHTAR першим порушив мовчанку у матчі з ВорсклаЧия техніка вас вразила найбільше? Алана Патріка, Марлоса чи тріо захисників гостей??Більше читай на сайті https://footballhub.com.ua/p-yatnytsya-trynadtsyate-shahtar-vorskla/

15′ Мав забивати Шахтар, але Феррейра не влучив у ворота головою, після шикарного навісу Тайсона.

8′ Перший удар в матчі після кутового відбувся у Ракицького, але вийшло надто неточно.

Матч розпочато!

Склади команд!

Шахтар: Пятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Алан Патрік – Петряк, Тайсон, Марлос – Феррейра Запасні: Шевченко, Азеведо, Хочолава, Коваленко, Зубков, Фред, Бланко-Лещук

Ворскла: Ткаченко – Скляр, Чижов, Даллку, Сапай – Чеснаков, Кравченко – Кадимян, Шарпар, Ребенок – Коломоєць Запасні: Шуст, Ткачук, Остапенко, Сидоренко, Одарюк, Луценко, Саків

Починаємо за 10 хвилин. Все готово до матчу тижня.

До матчу менше 20 хвилин. Гірники організували для вболівальників стрім…

?�� Разминка перед матчем #ШахтерВорскла. В каких городах сегодня будут поддерживать команду? ?https://goo.gl/Db44wJ ?�� Warm-up ahead of the #ShakhtarVorskla match. Where in the world will you support our team today?? twitter.com/FCShakhtar_eng

Опубліковано FC SHAKHTAR 13 жовтня 2017 р.

Друге коло чемпіонату стартує уже сьогодні, у п’ятницю 13-го. У сезоні 2017-2018 УПЛ, Шахтар – Ворскла – це не протистояння гранда та середняка чемпіонату, а боротьба лідерів української ліги. Полтавці – на третьому місці, відстаючи від Динамо лише на 3 залікових пункти та від гірників – на 7.

Біло-зелені підійшли до виїзного матчу зі значними втратами: команді не допоможе новоспечений збірник Ігор Пердута через перебір жовтих карток, також не мають права брати участь у поєдинку: Микола Матвієнко, Владислав Кулач та Артур Загорулько за правилами орендної угоди з Шахтарем.

Сьогодні зібрався хороший колектив, колектив, який здатний вирішувати певні задачі. Наші напрацювання у паузі перевірить Шахтар.
                                                                                                                               (с) Василь Сачко

Налаштування на чемпіона України

Гірники ж підійшли до матчу лише з одною втратою, несподівано Дентіньо отримав травму. Проблему правого флангу вирішено – відновився після травми Богдан Бутко.

– На нас чекає центральний поєдинок туру. «Ворскла» відмінно стартувала в чемпіонаті. У полтавців чудова лінія атаки, вони багато забивають і грамотно обороняються. Після збірних ми завжди дуже важко граємо. Сподіваюся, Харків підтримає «Шахтар» і ми здобудемо важливі три очки.
Зазначив Іван Ордець

Ворскляни жодного разу не перемагали шахтарів удома в чемпіонаті України – 18 перемог та 3 нічиї. Останнє протистояння між цими командами закінчилось розгромною перемогою гірників 3:0.