Домашня сторінка Актуально Падіння турецької стіни. Потужна Італія розбиває суперника у матчі-відкритті Євро-2020

55 читачів онлайн
4
6,055

Довгоочікуване Євро-2020 розпочалося поєдинком Туреччини та Італії у Римі

Скуадру Адзурру називали явним фаворитом матчу-відкриття, але збірна Туреччини своїми результатами у відборі до ЧС-2022 все ж змусила суперників ставитися до себе серйозно.

Підопічні Роберто Манчіні увесь перший тайм контролювали ситуацію на полі і намагалися протиснути захист турків. Найближчим до забитого м’яча був ветеран-захисник номінальних гостей Джорджо К’єлліні. Оборонець Ювентуса головою пробивав після подачі з кутового на 22 хвилині – голкіпер збірної Туреччини Угурджан Чакир свою команду у класному стрибку врятував.

Не обійшлося у першій половині без дивних рішень арбітра. Нідерландський рефері Данні Маккелі вперто не хотів призначати пенальті у ворота турецької збірної. Якщо у моменті з ударом Іммобіле і рукою Союнджу логіка в діях представника футбольної Феміди прослідковувалася, то епізод з грою рукою Челіка дуже обурив гравці збірної Італії. Адже оборонець господарів не ховав руку в момент прострілу від Спінаццоли і явно збільшував об’єм тіла. Проте Маккелі залишився невблаганним навіть після короткої паузи на перевірку моменту системою ВАР.

Другий тайм розпочався із забитого м’яча!

На 53 хвилині Берарді отримав м’яч у штрафному майданчику збірної Туреччини, хитнув Умута Мераша (захисник турків втратив рівновагу і впав) і прострілив у напрямку Іммобіле. Меріх Демірал перервав політ м’яча, зрізавши його у сітку власних воріт – автогол і 0:1 на табло!

За 12 хвилин італійцям вдалося збільшити свою перевагу до двох м’ячів. Берарді віддав класну передачу на Спінаццолу, фланговий захисник гостей на замасі прибрав суперника і пробив. Чакир удар потягнув, але на добиванні ідеально зіграв Іммобіле – 0:2!

Добив деморалізованих потужною грою команди Манчіні турків Інсіньє. Італійці перехопили м’яч на чужій половині поля після невдалої передачі від воротаря суперників і швидко знайшли вільного вінгера з Наполі у штрафному майданчику суперника. Удар у дальній кут – 0:3!

Італія класно розпочинає свій шлях на Євро, а туркам треба буде реабілітовуватися у наступних поєдинках.