Палає на усіх рівнях. На ₚосії повністю поплавило від рішення УЄФА

У футбольних вигнанців горить і палає.

2-го травня УЄФА ухвалила рішення, за яким російські збірні та клуби відстороненні на наступний сезон від усіх(!) змагань під егідою організації. І після цього за порєбріком запалало ще сильніше, ніж зазвичай, і на усіх рівнях.

Спортивний пропагандист  і відомий на ₚосії коментатор Дмітрій Губєрнієв одразу вибухнув гнівною реакцію:

А який сенс розмірковувати? Вони всі виродки та козли за те, що нас виключили. Які ми маємо вирішення проблеми? Жодних. Отже, треба домовитися. Хто сильний, той і має рацію. Нам треба обрости м'язами і все це повернути – сказав Губєрнєв у коментарі Sport 24.

Російський футбольний союз (рфс) теж висловив свою "категоричну незгоду з ухваленими виконкомом УЄФА рішеннями" і заявив, що оскаржуватиме це рішення у Спортивному арбітражному суді в Лозанні. Хоча що ще вони могли сказати?

Ще більше дно своєю реакцію пробив депутат Госдуми рф Роман Тєрюшков. Він у дусі російської пропагандисти почав розповідати про неприязнь до ₚосії з боку міжнародних спортивних федерацій. Але найбільшим "перлом" депутата стала ідея створення своєї футбольної федерації з країнами, які вони називають дружніми: Білорусь, Абхазія, Південна Осетія, так звані ДНР і ЛНР. 

Що стосується переходу в Азійську конфедерацію футболу, то нагадаю, що вона також перебуває у складі Міжнародної федерації футболу. ФІФА раніше вже покарала Росію. Тоді де гарантії, що ми у разі переходу до Азії уникнемо санкцій? Чи не будуть сподівання марними? І не факт, що Азія прийме нас. Наше завдання - не сподіватися на можливість переходу в азійський регіон, а створювати свою федерацію спільно з дружніми країнами: Білорусією, Абхазією, Південною Осетією, сюди ж тепер входять Донецька і Луганська народні республіки. Я був у ДНР, і місцеві спортсмени мають велику потребу змагатися у Росії. Також це стосується інших країн, які є дружніми для Росії. Необхідно розвивати разом із ними як футбол, так і всю спортивну складову. Це важке, але виважене, на мій погляд, рішення.

Читайте також: Шахтар зіграє в групі ЛЧ? Відсторонення рашистів допомогло, але є одна перешкода

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також