Парад епічних помилок. Челсі з Арсеналом влаштовують шоу

Найкращі емоції футболу в одному матчі.

Арсенал у пошуку своєї гри

Арсенал після звільнення Емері продовжує шукати свій футбол. Світла пляма у вигляді перемоги над Манчестер Юнайтед – це поки що єдиний хороший момент, який можуть згадати уболівальники Канонірів за останні матчі.

Головню проблемою, що залишилася у спадок Артеті, є жахлива гра в обороні. До цього додайте ще й кваліфікованих, але дуже нестабільних гравців. У матчі з Челсі ця нестабільніть вже у першому таймі зіграла ключову роль.

Завдання Лампарда

Команда Лампарда продовжує боротися за ТОП-3 АПЛ, хоч і має у своєму складі багато молодих гравців. Абрахам і Хадсон-Одої з перших хвилин матчу з Арсеналом були дуже помітними фігурами на полі. Форвард небезпечно пробивав головою після скидання партнера – сейв Лено. А півзахисник намагався перекинути німецького голкіпера гостей – м’яч облизав поперечку.

Челсі мав кращий вигляд, але, як це часто буває з Арсеналом, гості привезли самі собі. Мустафі на рівному місці віддав слабку передачу на Лено, Абрахам випередив голкіпера, який не захотів порушувати правила, бо отримав би вилучення. І нападник Челсі біг забивати у порожні ворота команди Артети. В останній момент форварду завадив підкат від Давіда Луїса. На жаль для вболівальників Гармашів, арбітр побачив порушення правил – пенальті і червона картака захисникові. Хоча арсеналівці і апелювали, бо Мустафі встиг добігти до лінії воріт. Потрійне покарання в ділі – Жоржиньйо реалізує одинадцятиметровий і ставить гостей у дуже скрутне становище – 1:0.

Арсенал до перерви міг пропустити ще раз, але Лено ідеально зіграв після небезпечного удару від Хадсона-Одої, а от у нападі в Канонірів майже нічого не було. Єдина непогана атака завершилася занадто повільними діями від Пепе, якого в підсумку накрили захисники.

Важка робота Арсенала

Другий тайм перетворився на справжнє випробування для номінальних гостей. Арсенал сів у захист з надією на шанс, який прийде з помилки суперника. І такий шанс прийшов. Кутовий Челсі на 63 хвилині перетворися на гол для Канонірів! Мустафі вибив м’яч пілся подачі Вілліана, Мартінеллі підхопив ігровий снаряд в 30 метрах від власних воріт і побіг на чужу половину. В один момент у форварда відскочив м’яч і здавалося, що саме зараз Канте, який залишився на підстраховці, закінчить прорив опонента. Але франц упав (нагадав про падіння Джеррарда у славнозвісному “чемпіонському” матчі Ліверпуля). Мартінеллі такою нагодою скористався, вийшов віч-на-віч із Кепою і переграв голкіпера синіх – 1:1.

Лампарда такий перебіг подій не влаштовував і тренер Челсі почав підсилювати напад. Маунт, Барклі і Батшуаї мали вирвати перемогу для господарів, але своє слово сказав капітан! Аспілікуета скористався помилкою гравців Арсенала у захисті (Джака забув про лінію офсайду) і з декількох метрів пробив, мабуть, найкращого гравця матчу Лено – 2:1.

Арсенал зібрав останні сили і спробував одразу відповісти, адже залишалося грати трохи більше 5 хвилин основного часу. Затяжна атака Канонірів завершилася лише другим ударом у матчі для гостей – Бельєрін пробив здавлося, що не сильно, але точно у дальній кут, а Кепа до м’яча не дотягнувся – 2:2!

Сині кинулися виривати перемогу, але Арсенал вистояв. Нічия, яку Артета може вважати за перемогу. Адже його підопічні, граючи в меншості понад годину ігрового часу, виривають нічию на виїзді.