Паразитували на футболі: Кілька гравців ПФК Суми отримали пожиттєву дискваліфікацію

Цього тижня КДК ФФУ прийняв рішення в історії з ПФК Суми. Історії про матчі з фіксованим результатом. Ми вже багато показували ці матчі, надавали конкретні факти. Останні півтора року сумські ділки робили клоунів з усієї футбольної України. Але нарешті є завершення цього цирку – офіційне рішення КДК. Вперше в історії українського футболу клуб позбавили професійного статусу через матчі на контору. І вперше відсторонили осіб пожиттєво.

Секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко:

Сьогодні, певним чином, історичне рішення прийнято в історії українського футболу. Після півроку плідної роботи, аналізу матеріалів, виклику сторін, отримання пояснень, ми прийняли рішення. За результатами цього рішення ФК Суми позбавлений професіонального статусу та виключений зі складу учасників поточних та майбутніх змагань. Це – санкції від 6 місяців і особи, які найбільше були залучені до організації, отримали відсторонення довічно від будь-якої діяльності у футболі.

Фото Footballhub

Суми і всі покарані особисто ще мають шанс подати апеляцію, саме тому ФФУ не розкриває їхніх імен. За нашою інформацією, довічне відсторонення отримали 5 ділків. Перший – екс-президент клубу Ростислав Козар. Той, що передавав гроші арбітру матчу Волинь – Суми. Інші четверо – особи, яких помилково колись вважали футболістами. Єгор Луговий, Тарас Дурай, Олег Давидов та Сергій Гаращенков. Уся необхідна доказова база є як у Федерації, так і в поліції.

Восени в Сумах змінилося керівництво, тренерський штаб та усі футболісти. Фани мріють про перегляд рішення КДК. Щоб відсторонили лише продажних осіб, а не клуб. Та дворічний шлейф договірняків навряд чи дозволить змінити вердикт. Ми назвали вам імена 5 осіб, яких дискваліфікували пожиттєво, інші теж отримають свої покарання. Але є тренер, якого поки не дискваліфікували з єдиної причини. Олександр Севідов проходить по матчу Іллічівець – Гірник-Спорт.

Щоб організувати такий результат матчу, потрібно щонайменше по кілька гравців з обох команд. Ми вже казали, що головним організатором зі сторони Гірник-Спорта був Сергій Гаращенков, той самий, якого вже покарали довічно за Суми. Зі сторони Іллічівця – нападник Руслан Кісіль та, власне, тодішній тренер Олександр Севідов. За нашими даними, довічне покарання отримає і тодішній гравець маріупольців Олег Міщенко. Хтось може вважати покарання занадто тяжкими, та чи є інші варіанти вичистити українським футбол від цієї погані?

Нещодавно Національна поліція України провела спецоперацію і затримала під час надання хабаря громадян, що намагалися влаштувати матч із фіксованим результатом. 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також