Домашня сторінка Без рубрики Parimatch анонсує партнерство з шістьма провідними футбольними клубами АПЛ

Parimatch анонсує партнерство з шістьма провідними футбольними клубами АПЛ

10 читачів онлайн
0
170

Бренд Parimatch розширив перелік партнерів в англійській Прем’єр-лізі та підписав угоду з шістьма клубами чемпіонату

У 2021 році компанія розпочала співпрацю з Челсі, Астон Віллою, Брайтоном та Саутгемптоном. А також продовжила співпрацю в межах контрактів з Евертоном та Лестером.

Партнерські угоди передбачають не тільки численні офлайн- та digital-проєкти. А й ексклюзивний доступ до ресурсів клубів, квитки на матчі та спільні розіграші клубного мерчу. Крім того, бренди планують розробку спільних соціальних та розважальних ініціатив та розіграшів для вболівальників.

Нікола Іббетсон, комерційна директорка Астон Вілли

Ми раді почати офіційну співпрацю з Parimatch — брендом, який поділяє амбіції нашого клубу. Це партнерство створить чимало можливостей для взаємодії з нашими фанатами. Ми з нетерпінням очікуємо на успіхи, яких досягнемо спільними зусиллями у процесі співпраці

Угода із трьома клубами була підписана невдовзі після оголошення про початок співпраці Parimatch та Челсі. Таке партнерство покликане посилити присутність і вплив Parimatch у найсильнішій футбольній лізі світу.

Поза тим, включення Астон Вілли, Брайтона та Саутгемптона до партнерського портфеля дозволило Parimatch стати одним із небагатьох бетингових брендів, що мають таку кількість угод із клубами Прем’єр-ліги.

Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine

Ми можемо впевнено сказати, що відтепер третина учасників англійської Прем’єр-ліги поділяють наші цінності та бойовий дух! Ми з радістю використовуватимемо партнерські можливості для значного прогресу українського футболу. І зможемо стати локомотивом крос-командних взаємодій клубів АПЛ з українськими командами. Це частина нашої глобальної стратегії сталого розвитку українського спорту. З нетерпінням чекаємо появи наших команд-партнерів на полі, де вони продемонструють свою пристрасть до перемог!
Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Без рубрики
Закриті коментарі

Перевірте також

Parimatch запустили футболку Шахтаря у космос!

Шахтар, ти - космос! …