Parimatch і Crossfit Banda оголосили про співпрацю

Головною новиною вересня для всіх фанатів кросфіту став початок співпраці Parimatch і Crossfit Banda. Parimatch вже давно відомий як меценат спорту №1 в Україні, але бренд підтримує не тільки федерації, клуби та професіональних спортсменів. Компанія також займається популяризацією спорту на всіх рівнях. У цьому ж напрямку активно працює і Crossfit Banda, яка налічує вже понад 2 000 клієнтів.

Сьогодні кросфіт стрімко розвивається як напрямок спортивного тренування і фітнесу. Тренування засновані на принципі циклічних занять із застосуванням різноманітних функціональних вправ. Кросфіт є гармонійним розвитком тіла і поліпшення всіх основних фізичних якостей. Тому кросфіт такий популярний і відмінно підходить всім, хто хоче мати хорошу фізичну форму у повсякденні і прагне навчитися раціонально і повною мірою використовувати власні можливості. Недарма кросфіт входить в програму підготовки збройних сил Канади, а також королівського лейб-гвардійського полку Данії.

Parimatch і Crossfit Banda планують спільно займатися популяризацією кросфіту, щоб зробити його також доступнішим для всіх охочих.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також