Домашня сторінка Без рубрики Parimatch – новий титульний партнер рівненського народного клубу Верес

Parimatch – новий титульний партнер рівненського народного клубу Верес

15 читачів онлайн
0
155

Чемпіон Першої ліги 2020-2021 НК Верес та лідер беттінг-індустрії України Parimatch домовилися про стратегічне партнерство терміном на три роки – до 2024 року

Parimatch, як новий титульний партнер народного футбольного клубу Верес, в рамках стратегії сталого розвитку українського спорту допомагатиме популяризувати футбол, підтримуватиме молоді таланти і розвиток інфраструктури у Рівненській області.

Нагадаємо, НК Верес та Parimatch вже мають досвід успішної співпраці. Навесні цього року лідер беттінг-індустрії України підтримав перше в Україні IPO футбольного клубу – розміщення акцій народного футбольного клубу з Рівного.

Іван Надєїн, президент народного клубу Верес

Нам імпонують амбіції та міжнародна експертиза Parimatch, їх підхід до розвитку спорту. Тому коли виникла ідея об’єднати зусилля, у нас не було ані крихти сумнівів. Наша команда прагне запозичити досвід кращих європейських клубів, з якими співпрацює Parimatch. Термін угоди на три роки свідчить, що ми прагнемо побудувати міцний футбольний альянс, який допоможе зробити наш футбол кращим

Пилип Орлов, голова відділу спонсорства Parimatch

Верес минулого сезону продемонстрував яскравий і цікавий футбол, а також відмінно показав себе у маркетингу і в роботі зі своєю аудиторією. Ця незвичайна для України суміш футболу і нестандартних підходів до маркетингу нас зацікавила Ми хочемо допомогти розвинути цю історію і надати свій досвід для розширення можливостей клубу. Віримо, що в цьому сезоні Верес гідно виступить в УПЛ. Такі клуби – яскравий приклад розвитку футболу в регіонах і нам би хотілося підтримувати такі ініціативи

Відповідно до Угоди про партнерство, два бренди спільно просуватимуть принципи чесної гри, залучатимуть молодь до гри у футбол, сприятимуть покращенню спортивної інфраструктури.

Очікується, що вже у сезоні 2021-2022 народний клуб Верес зможе зіграти перші матчі на домашньому стадіоні Авангард у Рівному. Також найближчим часом розпочнеться будівництво клубної бази.

Верес (Рівне) – український футбольний клуб, чемпіон Першої ліги 2020-2021. Клуб заснований у 1957 році. Учасник вищої ліги України в сезонах 1992/93 — 1994/95, 2017/18. Півфіналіст Кубка України 1993/94.

Parimatchвсесвітньо відомий бренд зі спортивного беттінгу. Одна з найпопулярніших інноваційних онлайн платформ для ставок у Європі та світі. Компанію Parimatch було засновано в Києві в 1994 році. Parimatch Ukraine  є частиною глобального холдингу Parimatch та найбільшим меценатом спорту в Україні. Бренд є драйвером розвитку найбільших спортивних проектів країни: Національної збірної України з футболу, ФК «Шахтар», Федерації баскетболу України, Української хокейної ліги, аматорського спорту й ін.  Компанія є лауреатом великої кількості світових та всеукраїнських премій: SBC awards, Effie Awards, Людина Року й ін. Бренд активно розвиває соціальні проекти в межах діяльності фонду Parimatch Foundation.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Без рубрики
Закриті коментарі

Перевірте також

Ярослав Амосов продовжив контракт з Parimatch Україна і став бренд-амбасадор компанії

Перший український чемпіон Bellator Ярослав Амосов продовжив контракт з Parimatch Україна …