Parimatch – офіційний беттінг партнер La Liga в Україні

Сторони підписали угоду на два роки з можливістю продовження на рік

30 вересня в Мадриді компанія Parimatch підписала партнерську угоду з La Liga і стала офіційним беттінг партнером Примери в Україні на два роки.

Іспанська сторона надасть майданчики для розміщення бренду Parimatch на всіх заходах організованих La Liga. Відповідно до місцевих законів, реклама Parimatch буде відображатися на 3D-килимах під час трансляції матчів, а маркетингові матеріали будуть використані на виїзних матчах Реала, Барселони і Атлетико.

В рамках партнерства Parimatch отримає доступ на використання логотипів, емблем, торговельних марок La Liga і права на фото 7 чинних гравців для створення маркетингових матеріалів. Також дві легенди La Liga братимуть участь в PR акціях і телевізійних рекламних кампаніях Parimatch для трансляцій на території України. В майбутньому La Liga надасть квитки на матчі, які Parimatch використає як призи і заохочення своїх гравців.

Представник Parimatch Вадим Місюра зазначив:
«La Liga – одна з найпопулярніших футбольних в світі, там грає безліч зірок. Тому ця співпраця є для Parimatch стратегічною. Ми багато уваги приділяємо комунікації з уболівальниками, як і La Liga. В цьому наше партнерство просто ідеальне
Оскар Мейо, директор по бізнесу, маркетингу та міжнародного розвитку La Liga:
Міцні регіональні партнерські угоди – це ключ до побудови тісніших зв’язків з нашими фанатами і розширення глобальної присутності La Liga. Parimatch розділяє наші амбіції щодо створення розваг світового рівня і є ідеальним партнером для розвитку цього підходу

Офіційна пресконференція про підписання угоди між LaLiga і Parimatch пройде 15 жовтня. Щоб взяти участь у заході, представники ЗМІ можуть зв’язатися з організаторами поштою press@pm.ua  і підтвердити свою присутність.

Про Parimatch

У липні 2018 року, Parimatch став офіційним беттінговим партнером UFC в Європі, на Близькому Сході та в Африці, а також має ряд угод про партнерство у футболі та у секторі кіберспорту, що активно зростає. Компанія відома своїми інноваціями й підприємницьким духом, корпоративною культурою і прагненням виховувати нові таланти для розвитку бренду на міжнародному рівні. Два роки тому був створений Фонд Parimatch, метою якого є просування здорового способу життя через освіту та участь громадськості в спорті.

Про La Liga

La Liga – глобальна, інноваційна і соціально відповідальна організація, лідер в сфері дозвілля і розваг. La Liga – це приватна спортивна асоціація, яка складається з 20 клубів La Liga Santander і 22 клубів La Liga SmartBank, відповідальних за організацію цих національних професійних футбольних змагань. У сезоні 2018-2019 аудиторія La Liga склала понад 2,7 мільярда людей по всьому світу.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також