Домашня сторінка Без рубрики Parimatch – офіційний спонсор Чорноморця

Parimatch – офіційний спонсор Чорноморця

5 читачів онлайн
0
143

Новий футбольний сезон Чорноморець почне з новим офіційним спонсором – лідером беттінг-індустрії та першим офіційним онлайн букмекером України Parimatch.

Партнерство одного із найпопулярніших клубів країни та головного українського драйвера спорту ще більше посилить популяризацію футболу в регіоні. Цей альянс підвищить інтерес глядачів до спорту і приверне молодь до занять футболом.

У планах ФК Чорноморець і Parimatch проведення спільних акцій, спрямованих на популяризацію гри мільйонів в рамках стратегії сталого розвитку. Успішність заходів і акцій гарантована славною історією головного футбольного бренду Одеси, а також репутацією, досвідом і міжнародною експертизою бренду Parimatch.

Генеральний директор ФК Чорноморець Анатолій Місюра:

З таким амбітним партнером у Чорноморця є майбутнє, і ми готові ставити перед клубом найсміливіші завдання. Дуже хочемо, щоб у нас все вийшло в найкращому вигляді. Щоб ми розвивалися і разом створили футбол, який приносить задоволення нашим уболівальникам. А вони будуть з радістю відвідувати стадіон і підтримувати команду моряків весь чемпіонат і в будь-яку погоду

Пилип Орлов, голова відділу спонсорства Parimatch:

Ми раді сьогодні почати відмінну футбольну історію між Parimatch і Чорноморцем. Ми прекрасно розуміємо потенціал футбольної аудиторії в місті та хочемо прийти через 3-4 роки до повних стадіонів на матчах не тільки топ команд, але і в середньому по чемпіонату. Зараз ми спільно з клубом розробляємо кроки для розвитку нашої співпраці на різних рівнях і поступово почнемо все активніше залучатися до життя міста. Наше з клубом завдання – щоб футбольні матчі Чорноморця були невід’ємною частиною дозвілля Одеси
Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Без рубрики
Закриті коментарі

Перевірте також

Parimatch запустили футболку Шахтаря у космос!

Шахтар, ти - космос! …