Parimatch стає беттінговим партнером OMEGA League

Міжнародний букмекерський холдинг Parimatch став беттінговим партнером міжнародного кіберспортивного турніру OMEGA League по Dota 2. Онлайн-турнір з сукупним призовим фондом в $650 тис. проходить в період з 20 липня (старт відкритих кваліфікацій) по 6 вересня в трьох регіонах (Європа/СНД, Америка і Азія) і двох дивізіонах.

Бренд Parimatch буде інтегрований в трансляції ігор російською та португальською мовами. Стріми російською мовою пройдуть на каналі студії RuHub, а на португальській на каналі бразильського підрозділу Beyond the Summit (BTS).

Степан Шульга, голова кіберспортивного напрямку Parimatch:
Ми раді стати партнерами найбільшого турніру по Dota 2 у 2020 році. Зазвичай, в цю пору року у світі відбувається найцінніша для Dota 2 ком’юніті подія, будемо сподіватися, що OMEGA League допоможе шанувальникам відволіктися від такого незвичайного часу навколо нас і отримати відмінні емоції від гри кращих команд у світі. Незвичайна колаборація двох найбільших студій RuHub і WePlay виглядає привабливо, ми раді що можемо продовжити традиції доброго партнерства з двома командами досвідчених організаторів, з якими співпрацювали й раніше.
Сергій Бархударьян, комерційний директор ESforce Holding:
Разом з Parimatch ми зробили багато цікавих продуктів і активацій для аудиторії кіберспорту. І в рамках OMEGA League ми продовжуємо спільний розвиток і виходимо на нові ринки. Parimatch – бренд з величезним досвідом у світі кіберспорту, якому довіряємо ми та мільйони людей по всьому світу.

Закриті кваліфікації для регіону Європа/СНД стартували 1 серпня і триватимуть до 9 серпня. Групова стадія європейського регіону пройде з 10 по 26 серпня, плей-офф — з 2 по 5 вересня. Загальний призовий фонд двох дивізіонів регіону Європа/СНД становить $ 550 тис.

Parimatch виступає регулярним партнером трансляцій міжнародних турнірів студії RuHub.

Epic Esports Events

 За змаганнями EPICENTER стежать десятки мільйонів глядачів по всьому світу, фінали збирають стадіони, а організатори неодноразово нагороджувалися престижними преміями EUBEA, Eventex, MarSpo, BISPO, BEMA і Sport Leaders Awards.

Також Epic Esports Events проводить регулярну лігу Epic League, в якій беруть участь кіберспортивні команди з СНД і країн Європи. У різні роки EEE виступав і виступає організатором міжнародних турнірів для брендів: Parimatch League, MegaFon Winter Clash, Adrenaline Cyber ​​League, KFC Battle та ін. Входить в ESforce Holding.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також