Ольга Зоріна працюватиме у Белграді на матчі Партизана та Динамо. А зараз пропонує вашій увазі включення із Сербії, в якому розповідає про настрої гравців та тренерів напередодні гри.

Другий за розмірами стадіон в Сербії не вибухне ані петардами,ані  глядацькими оваціями на матчі Партизана і Динамо. Все через те, що сербський клуб оштрафований контрольно-дисциплінарним комітетом  УЄФА на два матчі. Один з них припадає саме на протистояння з киянами. Для Динамо це вже третій поєдинок без глядачів.

Неприємним для киян є те, що до Белграду не полетів Дьємерсі Мбокані.

Мбокані після матчу з Вересом зробив МРТ і у нього, на жаль, є певні проблеми. Не знаю буде він готуватись до матчу із Зорею, чи ні, але на момент відльоту жодних фізичних навантажень не міг дозволити.

Тренер зможе розраховувати на трьох хлопців у нападі:Бєсєдіна, Кравця і Мораєса. Цікаво, що до складу команди увійшов 19-річний Роман Вантух, який дуже сподобався Олександру Хацкевичу. Він може закрити фланг як в атаці, так і в захисті.

Я розраховую на нього також у завтрашньому матчі. Він впродовж тривалого часу тренується з першою командою. Досить впевнено виглядає як на позиції півзахисника, так і на позиції флангового захисника.

Віталій Буяльський у складі опонентів відзначив, як одного із найнебезпечніших, нападника Леандре Тавамбу.

Третій номер – Тавамба. Потрібно бути уважними і щільніше діяти, не дозволяти йому розвертатись. Швидше за все перед грою головний тренер розповість нам як проти нього грати і будувати гру.

І тренер, і команда готові до того, що футбол буде непростий. Матч буде складний як фізично так і емоційно. Сподіватимемось, що команда правильно налаштується на поєдинок і здобуде перемогу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниця 7 туру

Наші читачі разом із експертом, автором студії Мамахохотала Євгеном Яновичем обрали найкра…