Павелко про Олімпік: У нашому футболі закон буде найважливішим. АЛЕ…

Related video

Президент Української Асоціації Футболу Андрій Павелко ексклюзивно для FootballHub розповів про своє бачення ситуації з донецьким Олімпіком:

Ми бачимо, що було рішення дисциплінарних органів, де молоді футболісти Олімпіка (U-19 та U-21) були виключенні з чемпіонату. З іншого боку, усі 12 клубів підтримали те, щоб перша команда, яка не отримала покарання, мала можливість підтримувати усі клуби та грати у наступному сезоні, а не нести відповідальність за U-19 та U-21. Вважаю, що це прецедентне рішення усіх клубів Прем’єр-Ліги.

Запитайте у власників клубів, чому вони підтримали таке рішення. Якщо вони так вирішили, то ми зобов’язані зберігати у нашому футболі баланс для того, аби чемпіонат стартував, і всі клуби розуміли, що в них є спортивний принцип. Але водночас у нас є ще дисциплінарні органи, які винесли своє рішення, і ніхто з цим не сперечається. Я впевнений, що у нашому футболі буде закон найголовнішим. Але у клубів цікаво запитати: вони за те, щоб давати такі винятки з правил? Моя позиція у цьому, щоб Виконком представив свою думку з цього приводу. Було запропоновано кожному члену Виконкому або підтримати рішення всіх клубів УПЛ, або дати їм відмову. Тоді це буде зовсім інша історія, яка може переглянути рішення УПЛ. У найбулижчий час рішення по факсовому голосуванню буде відоме.

Нагадаємо, декілька днів тому члени виконкому УАФ отримали лист із пропозицією ради клубів УПЛ. Вони, тобто клуби, клопочуть за те, щоб допустити Олімпік до змагань Української Прем’єр-Ліги, що суперечить регламенту, оскільки донецький клуб позбувся молодіжних команд U-19 та U-21 за договірняки. А без них клуби до турніру не допускаються.

Читайте також: Руслан Малиновський в центрі скандалу. Тренер Генка нападає на Аталанту і українця

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також