Український привоз. Україна в матчі з Болгарією показує, що таке неймовірне нещастя

Увесь відбір збірної України до ЧС-2022 можна охарактеризувати одним першим таймом товариського поєдинку з Болгарією в Одесі

Підопічні Олександра Петракова, який довірився Довбику і повернув до основи Малиновського, просто розтрощили захист гостей. Але примудрилися програти першу половину.

Вже на 2 хвилині Олександр Зінченко змарнував супершанс. Ярмоленко обіграв на фланзі опонента і навісив на удар універсалу Ман Сіті. Зінченко злету пробив над поперечкою воріт Болгарії.

З таким же успіхом за десять хвилин головою пробивав Зубков. Все той же Ярмоленко накрутив на фланзі захисника гостей і з лівої навісив на лінію воротарського майданчика. Зубков випередив болгарського оборонця, але не влучив.

За дві хвилини господарі забили, але не змогли порадіти. Довбик після передачі від Тимчика переправив м'яч у сітку воріт Михайлова, проте арбітр зафіксував офсайд у форварда СК Дніпро-1.

Українці марнували нагоду за нагодою і за це поплатилися. Болгари відчули всю гостинність, коли після вибивання Михайлова від воріт Матвієнко невдало підбив м'яч, а Тимчик проґавив настирного Кірілова. Гравець гостей скористався непорозумінням захисника збірної України та Бущана і переправив м'яч у кут воріт динамівського голкіпера. 0:1 на 35 хвилині.

До перерви підопічні Петракова могли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Удар Зубкова після обіграшу з Довбиком в останній момент заблокував захисник. Сам Довбик після прострілів Тимчика ніяк не міг переправити м'яч у площину воріт Михайлова.

Після перерви небезпека біля воріт збірної Болгарії нікуди не зникла.

Зінченко дальнім ударом одразу перевірив пильність Вуцова (замінив у перерві Михайлова) – стійка врятувала гостей.

Міг за свою команду відповісти Кірілов. Нападник софійської Славії вийшов віч-на-віч із Різником, обіграв того, але переправити м'яч у сітку воріт українців завадили захисники.

Яремчук, який теж з'явився по перерві, підхопив синдром Довбика і після прострілу з флангу пробив повз порожній кут болгарських воріт.

Зрівняти рахунок господарям вдалося на 79 хвилині. Тарас Степаненко вдало зіграв на підбиранні і ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив точно у дальній кут воріт Вуцова – 1:1!

Степаненко забив за збірну УкраїниPhoto by Getty Images

Мали українці виривати перемогу в цьому матчі. Віктор Коваленко у компенсований до другого тайму час після прострілу Андрія Ярмоленка з декількох метрів пробив... повз порожній кут воріт Вуцова – мегапромах.

Вуцов за хвилину ще раз врятував свою команду, коли потягнув удар Яремчука з меж штрафного майданчика.

Болгари вистояли і ще раз вказали збірній України на її слабкі сторони. Таких помилок не можна припускатися в битві з Боснією і Герцеговиною.