Пекельний півфінал Ліги чемпіонів. Зінченко допоміг Ман Сіті здолати Реал. ВІДЕО

Українець Олександр Зінченко вийшов в основному складі манчестерців на домашню битву з Реалом.

Підопічні Хосепа Гвардіоли "гостинно" прийняли мадридців. Вже на 2 хвилині Кевін Де Брюйне після навісної передачі від Ріяда Мареза ударом головою переправив м'яч у сітку воріт – 1:0.

Ляп оборони команди Анчелотті виявився не єдиним на старті зустрічі. На 11 хвилині Жезус скористався помилкою Алаби, який не зміг вдало зіграти на випередження, і переправив м'яч повз Куртуа – 2:0!

Доводити рахунок до розгрому ще у першому таймі мав Марез, але замість передачі на вільного партнера алжирець обрав варіант з ударом. Постріл вінгера виявився невлучним, а Гвардіола оскаженів від такого вибору свого футболіста.

За марнотратство Реал господарів покарав на 33 хвилині. Менді дали подати з флангу на Бензема, який у боротьбі з Зінченком пробив тчоно у кут воріт Едерсона – 2:1.

Другий тайм розпочався із супершансу команди господарів. Марез вийшов віч-на-віч з Куртуа і пробив у стійку. Добивання Фодена з близької відстані прийняв на себе бельгійський голкіпер гостей.

Проте свого англієць все ж досяг і дуже швидко. На 53 хвилині Фернандіньйо навісом знайшов ніким не прикритого Фодена у штрафному майданчику гостей і той ударом головою зробив рахунок 3:1!

Реал відповів миттєво. За дві хвилини Вінісіус Жуніор на фланзі розібрався з Фернандіньйо, пробіг без супротиву пів поля і пробив повз Едерсона у дальній кут воріт Сіті – 3:2.

Олександр Зічненко своїми активними діями допоміг Ман Сіті. Українець проривався до штрафного майданчика і був збитий, але м'яч підхопив Бернарду Сілва і пробив у ближню дев'ятку воріт Куртуа – 4:2!

Господарі допомогли мадрицям самі. На 81 хвилині Ляпорт зіграв рукою у власному штрафному майданчику – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Бензема – 4:3!

Більше забитих м'ячів уболівальники не побачили. Доля путівки у фінал вирішиться в Мадриді.