Пекельний старт зламав всі плани. Зоря за непоганої гри впала в битві з Брагою у Лізі Європи. ВІДЕО

Помилки знову вбивають луганський клуб.

Віктор Скрипник зробив одну зміну у порівнянні з поєдинком проти Лестера, випустивши проти Браги у ворота хорватського легіонера Васіля, який добре зіграв проти Руха.

Фото ФК Зоря Луганськ

Португальці приголомшили луганців вибуховим стартом і безжальністю. Вже на 11 хвилині рахунок був 2:0 на користь гостей! Першим засмутив Васіля Паулінью, який увірвався поміж Вернидуба і Цвека у вільну зону, і вчасно відгукнувся на передачу від Есгаю – 0:1.

Подвоїв перевагу Браги Гайтан. Луньов обрізався в центрі поля і португальці миттєво розігнали контратаку, яку класним ударом під поперечку воріт Зоря реалізував 32-річний аргентинець – 0:2.

Господарі мали реальні шанси відповісти своїм забитим м’ячем перед перервою. Обидва моменти мав Владлен Юрченко, який спочатку ударом з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт Матеуса Ліми. А у компенсований до першого тайму час після класної скидки від Кабаєва ексгравець Баєра з меж штрафного майданчика невдало пробив (далеко від воріт) в епізоді, коли ніхто йому не міг завадити відквитати один гол.

Після перерви Зоря повністю захопили ініціативу в грі та змусили Брагу сісти всією командою в оборону.

Супершанс на 65 хвилині мав Дмитро Іванісеня, який після подачі з кутового і скидки від Назарини пробивав по воротах португальців з меж воротарського майданчика гостей. Рауль Сілва завадив українському півзахиснику як слід влучити по м’ячу, і той пробив вище воріт із забійної дистанції.

Брага могла довести рахунок до розгромного на 83 хвилині. Моура прорвався флангом, віддав на Гільєрме, який протиснув Цвека і з декількох метрів розстрілював Васіля – голкіпер самовіддано кинувся на м’яч і врятував луганців.

Зоря на свій м’яч награла цілком заслужено, але прийшов такий потрібний гол дуже пізно. Іванісеня на останніх секундах компенсованого до другого тайму часу наважився на дальній удар – м’яч полетів точно у дальній кут воріт Браги – 1:2.

Часу на диво підопічним Віктора Скрипника просто не вистачило. Зоря стартує з двох поразок у групі Ліги Європи.