Пекло для Ман Сіті! Вулвергемптон жорстко карає конкурента Зінченка

Дивовижний матч АПЛ.

Мартін Аткінсон – головна фігура у першому таймі зустрічі Вулвергемптона і Манчестер Сіті. Гвардіола знову залишив Олександра Зінченка у запасі, але спокійно дивитися матч ні українцю, ні його тренеру не вдалося.

Вже на 12 хвилині свою команду у меншості залишив Едерсон. Голкіпер Сіті побіг страхувати Отаменді, який через позиційну помилку дозволив Жоті вирватися віч-на-віч з голкіпером – воротар гостей в м’яч не зіграв і збив суперника – пряма червона картка від Аткінсона.

Пеп пожертвував Агуеро, який лише повернувся після травми, але воротар на полі був потрібніший, і в гру вступив Браво.

Пройшло ще 12 хвилин і Аткінсон знову вийшов на передній план. Марез впав у штрафному майданчику Вулвергемптона, арбітр вказав на удар від воріт, але потім втрутився ВАР. Відеоасистент помітив фол з боку Дендонкера, який ледь-ледь наступив на стопу алжирця – пенальті.

Одинадцятиметровий взявся виконувати Стерлінг. Взявся так, що Гвардіола ледь не збожеволів від виконання англійця. Спочатку вінгер пробив у кут, але Патрісіу потягнув. Не встигли вболівальники порадіти такому удару по супернику, як Аткінсон знову втрутився. Рефері вгледів (звісно, за допомогою ВАР) завчасне вбігання в штрафний майданчик від Коуді. Перебивати взявся той же Стерлінг і знову програв дуель Патрісіу, але, на щастя для півзахисника, м’яч після сейву голкіпера відскочив прямо йому на ногу – 0:1.

Вулвергемтон такий перебіг подій не влаштовував і господарі поля пішли в атаку, але до перерви створити справжній шанс для взяття воріт Браво їм так і не вдалося.

Початку другого тайму виявився вибуховим! Жота змарнував суперпас Хіменеса, пробивши з декількох метрів вище воріт, а за декілька хвилин вовків покарав Стерлінг. Вінгер скористався геніальним пасом від Де Брюйне, вийшов віч-на-віч з Патрісіу і перекинув голкіпера – 0:2.

Інтригу у матч досить швидко повернув Адама Траоре. Атлетичний півзахисник підхопив м’яч в центрі поля, змістився ближче до штрафного майданчика і вдарив – точно у кут воріт Браво – 1:2.

Не обійшлося без Траоре і в другому забитому м’ячі Вулвергемптона. Менді захотів випустити м’яч за межі поля, що стало його найбільшою помилкою. Адама, як в дитини, відібрав м’яч у захисника Сіті і віддав у воротарський майданчик на Хіменеса – 2:2!

Розв’язка пийшла на останній хвилині основного часу. Догерті відпасував на Хіменеса – нападник скинув п’ятою на свого захисника, який на замасі прибрав опонента і пробив у дальній кут воріт Браво – 3:2!

Photo by Clive Mason/Getty Images

Команда Гвардіоли не вистояла і впустила перемогу, ведучи в рахунку 2:0. Відрив від Ліверпуля залишається катастрофічним – 14 очок і матч в запасі для мерсисайдців.