Домашня сторінка Актуально Пенальті-фантом для Барселони. Не допоміг навіть VAR

Пенальті-фантом для Барселони. Не допоміг навіть VAR

2 читачів онлайн
1
1,553

Барселона не допустила ще однієї сенсації в 1/8 Ліги Чемпіонів і на своєму полі впевнено розібралася із Ліоном 5:1. Перший м’яч у цій грі забив Ліонель Мессі із пенальті. Жодних питань щодо елегантного виконання від зірки Барселони немає, але вони є до головного арбітра Шимона Марциньяка і його помічників, які працювали у кімнаті VAR.

Як бачимо на стоп-кадрі, Денаєр під час свого підкату прибирав ноги під себе і саме Суарес наступив на захисника Ліона, після чого завалився на газон. Зауважимо, що арбітр витримав невелику паузу і вислухав своїх помічників, однак сам повтор не переглядав. Після нетривалої наради Марциньяк вказав на позначку.

Після матчу відомий у минулому іспанський арбітр Ітурральде Гонсалес прокоментував цей епізод і заявив, що підстав для призначення пенальті не було.

На мій погляд, це не пенальті. Луїс Суарес сам шукав контакт із захисником. До того ж він сам наступив на оборонця.

Неодноразово цього сезону ми спостерігали ситуації, коли головний арбітр довірився підказці помічників і не йшов самостійно переглядати епізод. Така ж історія сталася і в матчі Барселони та Ліона. Як бачимо, призвела вона до грубої помилки. Навіщо тоді VAR, якщо його не переглядати?

Чи був фол на Суаресі?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Малиновський залишає Генк. Хто є головним претендентом на українця?

Руслан Малиновський влітку точно покине бельгійський Генк. …