Перебудова у Дніпрі-1! Хто стане новим тренером клубу?

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про тренерське питання у Дніпрі-1.

Для мене Дніпро-1 новий сезон ще не почав

Команда продовжує минулий. Все що було тоді ще у матчі з Колосом, триває і зараз. У команди немає ні настрою, ні емоцій. Якась бездушність присутня у діях футболістів у поєдинках і з Інгульцем, і з Олімпіком. Ось, уявіть, – три домашні поєдинки. Можна набирати 9 очок, а команда бере одне…

Команда зараз просто пливе, немає ні сил, ні можливостей, ні внутрішнього запасу. Дніпро зараз котиться по рейках минулого сезону. Якщо зараз не зупинитися, то команда до зими буде на останньому або передостанньому місці. Футболісти кваліфіковані, вже пограли на високому рівні. Підбір виконавців у Дніпрі-1 зараз третій в Україні. Цей клуб має боротися за бронзу і нав’язувати боротьбу в очних протистояннях Шахтарю і Динамо. А зараз до цього ще дуже і дуже далеко. Команда не молода, там мужики грають. А чому у них немає емоцій? В мене є до цього велике запитання.

Правда, що Йовічевичу запропонували очолити Дніпро-1

Погодиться чи ні? Наскільки мені відомо, він вже збирає помічників і консультується з ними, щоби переїхати в Дніпро. Залишилося там узгодити певні фінансові умови і цілком можливо, що Йовічевич вже найближчими днями може очолити Дніпро-1. Може статися будь-що: вони можуть не домовитися або станеться якась історія, але те, що треба зупиняти той процес, який зараз йде в Дніпрі-1, це однозначно.

Йовічевич – футбольна людина. Він любить футбол і постійно про нього говорить. Його обожнювали у загребському Динамо, коли він тренував молодіжні команди U-19 та U-21.

Він був основним  претендентом на посаду головного тренера першої команди загребського Динамо і його призначили. Потім стався конфлікт із президентом клубу. Йовічевич довіряв і працював з молодими гравцями і намагався їх підтягнути до основної команди. Десь не вистачило результату, десь досвіду. На цьому виріс конфлікт із керівництвом. І Йовічевич вирішив не продовжувати співпрацю з Динамо Загреб. Зараз є пропозиція від Дніпра-1. Прийме чи ні? Це його справа. Я би радив приймати. Зараз на фінальній стадії перемовини. Якщо вдасться домовитися, то, я думаю, вже цього тижня Йовічевич прийме Дніпро-1.

Читайте також: МЮ готовий здивувати! Червоні Дияволи визначилися з новим трансфером та Проблеми куди глибші? Сергій Рафаїлов розповів про труднощі луганської Зорі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також