Передумав забивати: головний фейл дня

У 31-му турі Ліги 1 ПСЖ приймав Старсбур. Ерік-Максим Чупо-Мотінг відкрив рахунок в матчі вже на 13 хвилині матчу. Але став антигероєм зустрічі. Певно, число 13 все ж нещасливе! У середині другого тайму нападник парижан міг оформити дубль в цьому поєдинку. Ще й вивести свою команду вперед, адже Страсбур вже встиг зрівняти рахунок 1:1. А заодно Чупо-Мотінг міг зняти всі питання щодо чемпіонства ПСЖ: перемога у 31-му турі гарантувала би парижанам дострокове чемпіонство.

На 28-ій хвилині Нкуку вийшов на побачення з голкіпером і перекинув його. М’яч летів у ворота. Чупо-Мотінг вирішив підправити його. Але замість того, щоб забивати, зупинив м’яч на лінії воріт.

Сам Чупо-Мотінг після матчу зізнався:

Прошу вибачення за цей епізод. Я думав про те, чи перебуваю в офсайді, чи ні. Це все сталося так швидко. Я зупинив м’яч, коли він вже мав бути у воротах. Це ганьба.

Потім сталося те, що мало статися, зважаючи на футбольну карму! Наприкінці першого тайму відзначився півзахисник Страсбура Ентоні Гонсалвес. ПСЖ зумів врятувати ситуацію – зрівняв рахунок Керер. Тож, лише нічия 2:2 – і 81 очко у ПСЖ. У найближчого переслідувача парижан – Ліля – 61.

Нагадаємо, ПСЖ, сенсаційно поступившись МЮ, припинив виступ у Лізі Чемпіонів.