Переміг самого Марадону: Гравець Карпат забив ювілейний м’яч. ВІДЕО

У 8-му турі Суперліги Аргентини Хімнасія Ла-Плата, яку нещодавно очолив легендарний Дієго Марадона, вдома приймала Рівер-Плейт. Господарі поступилися із рахунком 0:2. На 22-ій хвилині рахунок у матчі відкрив гравець Карпат Хорхе Карраскаль, який приєднався до Рівер Плейт на правах оренди.

До слова, гол Карраскаля став 200 голом, забитим колумбійцями, за всю історію Рівер Плейт.

Закріпив перемогу гостей Ігнасіо Скокко у кінці другого тайму. У підсумку, 2:0 на користь команди Карраскаля. Таким чином Рівер Плейт після 8 турів перебуває на 6 сходинці із 14 очками в активі. А от Хімнасія Ла-Плата ще жодного разу не мала перемоги зі старту Чемпіоната Аргентини. Команда Марадони наразі на останьому місці турнірної таблиці.

Цього сезону колумбійський півзахисник у 5 матчах забив 2 м’ячі. На що ще здатен Хорхе – вирішуйте самі, переглянуваши нашу рубрику ТЧД.