Виїзна перемога Альбасете: Зозуля знову герой матчу!

Альбасете здобув свою першу виїзну перемогу у Сегунді цього сезону. Сталося це у 4-му турі, коли команда Зозулі здолала Депортиво в гостях. Українець традиційно на полі не загубився, а приніс максимум користі своїй команді.

Саме Роман Зозуля заробив пенальті для Альбасете. На 76-ій хвилині український нападник ударом головою поцілив м’ячем у руку супернику. Зозулю ще й за футболку тримали, та й урешті-решт повалили на газон. Арбітр після перегляду повтору за допомогою системи VAR вказав на одинадцятиметрову позначку. Нестор Сусаєта впевнено реалізував пенальті – 0:1.

Цей гол став єдиним у матчі. Хоча Депортиво мало чимало нагод забити. Ще й команда Зозулі на 83-ій хвилині залишилася в меншості: другу жовту отримав Фран Гарсія. Та все ж Альбесете вистояв і зберіг свою перевагу в один м’яч.

До слова, Роман Зозуля набігав за матч 10, 73 кілометра! Це – другий показник в команді.

Ця перемога дозволила Альбасете піднятися із низів турнірної таблиці. Наразі команда ексдніпрянина займає 8 сходинку.

Читай також: Гендиректор Альбасете: Зозуля – ключова ланка у нашій команді