Перемога наосліп. Курйозна історія із Бундесліги

Надзвичайно курйозна ситуація сталася під час головного матчу туру у Бундеслізі. Цей епізод не помітив практично ніхто, однак вже після матчу герой інциденту зізнався у тому, що відбулося.

Голкіпер Баєра Лукаш Градецький зізнався, що під час матчу загубив лінзу і практично нічого не бачив.

Під час першого тайму я загубив свою контактну лінзу. Практично 20 хвилин я не бачив нічого, аж до самої перерви. Намагався грати проти Баварії з одним оком.

Відзначимо, ща за цей час Баварія зуміла скористатися проблемою голкіпера і забити леверкузенцям. Однак, загалом у гостьовому матчі завдяки дублю Бейлі переміг Баєр 2:1 і наблизився до мюнхенців у турнірній таблиці на відстань 2 очок. А ось самі чемпіони поки що йдуть лише на 4-му місці.