Перемога всупереч усім законам логіки

Маріуполь вистраждав гостьову перемогу над Арсеналом.

Matchday! 3 тур Української Прем'єр Ліги «Арсенал» – «Маріуполь». 🔴🔵 ⠀ Початок о 19:30, стадіон імені. Валерія Лобановського ⠀ #arsenalkyiv #fcarsenalkyiv #matchday #kyiv

A post shared by FC Arsenal Kyiv (@arsenal_kyiv_official) on Aug 5, 2018 at 12:16am PDT

Втомлений єврокубками Маріуполь практично другим складом вийшов на матч проти Арсенала. Каноніри цілком скористалися фізичною виснаженістю суперника і були дуже активними із перших хвилин гри. Вирізнявся активністю на полі вінгер Арсенала Лола. Він встигав і на лівому, і на правому фланзі опинятись, постійно намагався обігрувати суперників. Він же і відкрив рахунок, його не накрив Мишньов, і Лола розстріляв Гальчука з кількох метрів. До цього не менш вбивчий шанс був у Єліча Балти, але з другої спроби голкіпер Маріуполя з ударом впорався.

Як мінімум тричі міг забивати Баланюк, небезпечно зрізався м’яч після подачі Дубінчака, але приземлився на сітку воріт. Маріуполь довгий час навіть не залишав власну половину поля, але одна із перших таких спроб стала гольовою. Під час подачі із кутового Ніколич затримав суперника руками і арбітр вказав на позначку. Пенальті чітко реалізував Фомін. І яким було здивування Арсенала та гнів Раванеллі, коли кутовий біля воріт Маріуполя перетворився на гол азовців. Захисники винесли м’яч у центр поля, де його підхопив Борячук. Андрій на швидкості почав маневрувати і змусив суперника втратити рівновагу, а вже вихід віч-на-віч нападник Маріуполя реалізував без проблем.

Фото Footballhub

За другим таймом головний тренер Арсенала Фабріціо Раванеллі спостерігав із трибун. Його було вилучено після надто емоційної реакції на другий пропущений киянами м’яч. Без тренера на лавці Арсенал після перерви спочатку мав розгублений вигляд, Маріуполь спокійно перекочував м’яч у центрі поля. Однак минуло хвилин 15 і господарі знову дещо активувалися. Ця активність сприяла другому забитому м’ячу Арсеналом, але через офсайд його було скасовано. Під час удару Гриня Алєксєєв був у положенні поза грою, а саме він першим встиг на добиванні та віддав асист на Лолу.

З дальньої дистанції намагався забити Оріховський – вище воріт. Гравці Арсенала так захопились атаками, що знову отримали вихід віч-на-віч на свої ворота. Фомін скористався помилкою центральних захисників, але Сітала не переграв. Аналогічний момент втритив Алєксєєв. Гравець господарів отримав розрізний пас із глибини, відірвався від захисника, поклав на газон голкіпера, але пробив у стійку. Ще раз каркас воріт врятував азовців після удару Семенюка, добивав Піріс – не точно.

Маріуполь не встигав підняти голову настільки інтенсивно атакували господарі. Та численні кутові, флангові навіси, дальні удари так і не принесли результату Арсеналу. Азовці вистояли і втримали вольову перемогу з рахунком 2:1.