Перемога на мінімалках. Зоря після тріумфу в єврокубках переграє Колос. ВІДЕО

Зоря після тріумфу над ЦСКА Софією у Лізі конференцій (1:0) на Славутич Арені грала з Колосом.

Перший тайм проходив доволі спокійно без моментів і навіть без ударів. І лише на 38-й хвилині перший момент Зорі одразу закінчився голом. Шахаб прострілив з лівого флангу на дальню стійку, куди увірвався Сайядманеш, який втік від Чорноморця і в підкаті переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

У другій половині зустрічі картина на футбольному полі майже не змінилася. Колос взагалі нічого не міг створити попереду, а Зоря лише підступалася до воріт і вже там постійно втрачала м’яч. Наприкінці зустрічі Мацапура вибивав м’яч від своїх воріт і цим ударом вивів Гладкого віч-на-віч з голкіпером. Та нападник луганців не зумів реалізувати розкішну нагоду.

1:0 – мінімальна перемога Зорі в матчі, в якому було більше фолів, ніж футболу.